Hayran Kalacağınız Tığ İşi Oya Modelleri

Hayran kalacağınız tığ işi oya modelleri ile karşınızdayız. El işlerinden en sevdiğimiz olmaya aday kesinlikle. Bu tığ oyaları  çok hoşunuza gidecek. Resmen ruhunuz çiçekler açacak. Tığ oyası hem yazmaya hem havlu kenarına çok yakışıyor. Sizin de zevkinize göre en güzel ve en seveceğiniz tığ işi oya modelleri derledik. Dilerseniz hep beraber bu tığ işi oya modellerine bir göz atalım. Ne dersiniz?

Ruhunuza Çiçekler Açtıracak Tığ İşi Oya Modelleri

Rengarenk sıralı tığ işi oya modeli, tam da beyaz renkli yazmanıza yakışacak şekilde. Farkındaysanız yazmanın desenlerinin rengi yazma kenarı tığ oyasında seçilen renklerdir. Siz de yazmanızın desenine göre tercih edebilirsiniz. Ne dersiniz?

Tığ işi oya modellerini daha önceden hazırlayıp yazma kenarına ekleyebilirsiniz. Dilerseniz hazırladığınız oyları havlu kenarına da kullanabilirsiniz. Gayette şık duracaktır havluda da.

Renkleriyle harika bir papatya tığ işi oya modeli değil mi? Bu papatyaları dileğiniz renkte önceden hazır edip yazma kenarınıza kullanabilirsiniz.

Ruhunuza çiçekler açtıracak tığ işi oya modelleri olduğunu söylemiştim değil mi? Mükemmel bir tığ oyası hanımlar.

Hanımlar havlu kenarına en çok yakışan şeylerden biri de tığ oyaları. Gerçekten de çok efsane olacak görselde ki tığ işi oya modeli. Siz de çok seveceksiniz.

Pembe boncuklu tığ işi oya modeli de düz renk ama boncuk detayları ile gayette şık olmamış mı?

Ben bu yazma kenarı tığ işi oya modelini çok seviyorum. Özellikle siyah olması yazmanın ve modelin başlı başına asalet zaten. Bu asalete boncuk eklemek çok doğru bir tercih. Sizce de öyle değil mi? Muntazam bir tığ oyası olmuş. Bence özel zamanlarınıza da şahitlik edecek. Sizce de öyle değil mi?

Asilliği Bu Tığ İşi Oya Modelleri ile Yakalayın!

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.