Hayran Kalacağınız Yazma Kenarına Kırmızı Yeşil Çiçekli İğne Oyası Modeli

Milyonlarca kadına ulaşmış ve yüzbinlerce kişininin yazmalarında kullandığı en çok sevilen çilek oyası modeli. Yanyana dizili çilekler ışık saçıyor.

Milyonlarca kadının yaptığı iğne oyası modeli

Çilek oyası modeli şimdiye kadar en çok paylaşılan model olmayı başarmış durumda. Paylaşımlar sayesinde milyonlarca kadına ulaşmıştır. Bu sayede kadınlar çilek oyasının yapılışını öğrenerek yazmalarında kullanmayı başarmışlar. Bir çok yazmada çilek oyası gözünüze çarpmıştır mutlaka. Milyonlarca kadına ulaşan bu oyayı hala bilmeyenler için anlatımlı videosunu bu yazıda paylaşıyoruz. Sıralı, şık mı şık ve yapılışı kolay iğne oyası modeli. Çilek oyası hem yazmalara hem de havlulara çok yakışıyor. Ayrıca yapımını öğrenmek için ayrılacak süre sadece 10 dakikadır. Yüzbinlerce kadının öğrenerek yaptığı çilek oyasını siz neden öğrenmiyorsunuz?

Bu üç model yenihobi.com sitesinde en çok sevilen modeller oldu. Ziyaretçiler bu modelleri çok beğenerek en çok paylaşılan modeller olmayı başardı. Çilek modelinin yapılış videosu ise aşağıdadır.

En Çok Sevilen İğne Oyası Modeli

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın