Hayran kalınan yazma oyası

Hayran Kalınan İğne Oyası Yazma Kenarı Modeli Yapımı

Hayran kalınan çıtı pıtı bir iğne oyası yazma kenarı modeli yapımı ile karşınızdayız. Gören herkesin çok sevdiği ve beğendiği oyanın anlatımı ile karşınızdayız.

Görenlerin hayran kaldığı iğne oyası modeliyle anlatımlar devam etmekte. Yazma kenarı iğne oyaları daha fazla istek alıyor. Model bulmakta zorluk çekmemek için herkesin beğenebileceği oyalara yönelmek zorunda kalıyoruz. İğne oyaları bilindiği gibi el emeği olduğundan dolayı hayal gücü kullanmak gerekiyor bazen. Hiç karşılaşılmamış iğne oyası modellere bazen denk gelinebiliyor. Anlatımı bulunan iğne oyası yazma kenarı model olduğunda ilk olarak siz haberdar oluyorsunuz.

Hayran kalınan yazma

Yazma kenarına iğne oyası zürafaları yapılıyor. Ardından üstüne çimenler yapılıyor. Oyanın alt kısmını yaptıktan sonra çimene ipi sabitleyip 4 tane kirpik yapılır. En baştaki uzatılır, ayarlaması yapılır. Alttaki kirpiklere batılarak bunun üstüne küçük zürafalar yapılır ve yavaş yavaş azaltılır. Zürafaların başına dağ yapar gibi dönülür. Bu oyaların her birinde farklı oya ipi kullanılabilir. Aralarda kaç tane çimen boş bırakacağınız da size kalmış fakat 2 tane olması ideal. Şimdi de herkesi kendine hayran bırakan iğne oyası yazma kenarı modelinin videosuna bakalım.

Çok Beğenilen İğne Oyası Yazma Kenarı Modeli Video Anlatımlı Yapımı

Bu şahane iğne oyası yazma kenarı modelini beğendiyseniz, aşağıda bulunan diğer modellere de göz atabilirsiniz.

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi, örgü ve dantel örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir