Vivense Oturma Odası Koltuk Takımları

Hayretler İçine Düşeceğiniz Vivense Oturma Odası Koltuk Takımları

Hayretler içine düşeceğiniz Vivense oturma odası koltuk takımları ile sizlerleyiz. Hepinizin bildiği bu markanın mobilyalarının da konforunu ve şıklığını biliyor muydunuz? Harika tasarımları olan Vivense oturma odası koltuk takımları tam da sizin zevkinize hitap ediyor. Muhakkak tercih etmelisiniz. Bizden size şiddetle tavsiyedir. Koltuk takımı şık olduğu kadar konforlu da olmalı. İşte bu koltuk takımları tam da öyle. Hem konforlu hem de oldukça şık. Dilerseniz hep birlikte bu modellere bir göz atalım. Ne dersiniz?

Hem Konforundan Hem de Şıklığından Ödün Vermeyen Vivense Koltuk Takımları

Vivense Oturma Odası Koltuk Takımları

Çok zarif bir koltuk takımı ile başlayalım dedik. Bu Vivense koltuk takımı gerçekten oldukça konforlu. Konforu daha ön planda. Kullanılan iki renk ise birbiriyle uyumlu iki renk. Hemen hemen her mobilya markasının çekinmeden kullandığı iki renk. Birbiri ile uyumu ispatlanmış çünkü. Görselde de gördüğünüz gibi sarı ve yeşil rengi gözümüzü tırmalamıyor. Tam aksine göz alıcı bir model olarak karşımıza çıkıyor.

Vivense Oturma Odası Koltuk

Antrasit renginin uyumu sizin de hoşunuza gitti mi? Açıkçası biz oturma odası koltuk takımlarında antrasit rengini çok yakıştırıyoruz. Ya siz? Dilerseniz siz de antrasit ağırlıklı koltuk takımlarınızı seçebilir ve dekorunuzu da ona göre ayarlayabilirsiniz. Ne dersiniz?

Vivense

Füme rengi de ahşap ile buluşunca çok şık durmamış mı? Gerçekten Vivense bu işi biliyor. Nasıl da uyum yakalamış değil mi? Muazzam… Siz de muhakkak ahşap ile ahşaba uyumlu bir rengi mobilyalarınızda veya dekorlarınızda kombine edebilirsiniz.

koltuk

Koltuk takımları kadar köşe takımları da revaçta. Vivense markası az önceki koltuk takımı modelini köşe takımı sevenler için de yapmış. Güzel de olmuş. Köşe takımınız ile hem konforu hem de şıklığı yakalayabilirsiniz.

Hayır Diyemeyeceğiniz Vivense Oturma Odası Koltuk Takımları

oturma odası vivense oturma grupları vivense koltuk takımları