Hem Değişik Hem Şık İğne Oyası Modelleri

Hem değişik hem şık iğne oyası modelleri ile sizlerleyiz. Hanımların merakla beklediği birbirinden güzel iğne oyası modellerini sizler için seçtim. Bu iğne oyası modellerini namaz örtüsü, başörtüsü ve havlu kenarında tercih edebilirsiniz. Tercih ettiğiniz modelleri çeyizlerde de bulundurabilirsiniz. Çeyizler için iğne oyaları oldukça önem arz ediyor. Şimdi dilerseniz hem değişik hem şık iğne oyası modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Şahane ve Güzel İğne Oyası Modelleri

blank

Görselde gördüğünüz iğne oyası modelinin yapılışı çok kolay. Hemen hemen her hanımın yapabileceği bu iğne oyasının yapılışını sizler de öğrenebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey İnternet veya Youtube’dan anlatımlı videoları izlemek. Çoğu hanım el işlerini yaparken bunları videoya kaydediyor ve çeşitli platformlara yüklüyor. Sizler de bu videoları izleyerek kolaylıkla iğne oyası modelini yapabilirsiniz.

blank

Oldukça şık görünen bu harika iğne oyası modeli sizlerin de tercihi olabilir. Görselde gördüğünüz iğne oyası başörtüsü kenarına çok yakışmış ve şıklık katmış. Sizler de bu harika iğne oyası modelini başörtüsü kenarında olduğu gibi havlu kenarında da tercih edebilirsiniz. Havlu kenarında dantelin yerini tığ işi oya modeli ve iğne oyası modeli aldığından muhteşem görünümler elde edebilir ve çeyiz bohçalarında bulundurabilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz harika iğne oyası modelini hobi olarak yapabileceğiniz gibi kazanç elde etmek için de yapabilirsiniz. Çok sevilen iğne oyası modellerini hanımlar severek yapıyor, fakat bunun yanı sıra kazanç da elde ediyorlar. Yaptığı modele göre ve kullandığı malzemeye göre de iğne oyası modellerinin fiyatlarını kendileri belirleyerek sipariş alıyorlar.

blank

Görselde gördüğünüz muhteşem iğne oyası modeli çok tercih ediliyor. Sizler de bu harika iğne oyası modelinin örneğini şimdi çıkarmaya ne dersiniz?

Çok Tercih Edilen İğne Oyası Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.