Hem Güzel Hem Kolay İğne Oyası Modelleri

Hem güzel hem kolay iğne oyası modelleri ile karşınızdayız. Sizlerin de bir hayli beğenisini alacak bir çok model derledik. İğne oyaları hem zarif duruyor hem de bizim gönlümüzü fethediyor. Tabii bir de yapılışı kolay ise daha çok ilgimizi çekiyor. Biz de bunu göz önünde bulundurarak birbirinden güzel ve kolay iğne oyası modelleri seçtik ve derledik. Dilerseniz hep birlikte çok mu çok güzel kolay iğne oyası modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

En Çok Tercih Edilen Kolay İğne Oyası Modelleri

blank

Güzelliği ile kendinden söz ettiren başörtü kenarına yakışacak iğne oyası modeli ile sizlerin karşısındayız. Bu iğne oyası rengarenk ve sıralı olması yönünden gönüllerimizi fethetmeyi başardı. Tabii siz başörtü rengine ve modeline uygun olarak da tercih edebilirsiniz. Üstelik bu iğne oyasının yapılışı da bir o kadar kolay. Ben her hanımın kolaylıkla yapabileceğini düşünüyorum. Artık zaten internet elimizin altında kolaylıkla her şeye ulaşabiliyoruz. Eğer iğne oyasının yapılışını bilmiyorsak da YouTube’dan videolu olarak anlatımlı bir şekilde yapılışı hakkında bilgi alabiliriz. Bu bizim işimizi daha da kolaylaştıracaktır.

blank

Görselde gördüğünüz güzeller güzeli iğne oyası modeli tam da çeyiz bohçalarınıza uygun. Sizin de yapmak isteyeceğiniz güzeller güzeli bir model bu. Sadece başörtü kenarlarına değil havlu kenarlarına da çok yakışacak. Havlu kenarlarına artık en güzel el işi türlerinden biri de iğne oyaları. Dilerseniz sizlerin de tercihi iğne oyaları olabilir.

blank

Harika mı harika renkleriyle cıvıl cıvıl olan bir iğne oyası modeli. Sizlerin de hoşunuza gideceğini düşündüğüm bu iğne oyası modeli oldukça da hoş. Siz de başörtü rengi tercih ederken bu renkleri kullanmaktan çekinmeyin. Bu renkler iğne oyasını da oldukça güzel gösterecektir.

En Sevilen Kolay İğne Oyası Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.