Hem Kolay Hem Gösterişli Açıklamalı Yalancı Petek Örgü Modeli

Bir örgünün nasıl bu kadar kolay örülebileceğine şaşıracaksınız. Petek örgü modelini örmeye başladıktan sonra, örgü örmeyi bağımlılık haline getireceksiniz.

O kadar kolay bir model ki bebeleriniz üşümesin diye örüp bir günde bitirebileceğiniz, ev de çok rahat giydirebileceğiniz, ister yelek iterseniz süveter olarak örebileceğiniz çok sade ve şık bir model.

Model dört ilmek ve katlarında oluşmaktadır. Yanlarına ikişer tane kenar ilmeği bırakıyorsunuz. Modeli örmek isteyeceğiniz büyüklüğe göre ilmek sayılarını ayarlayabilirsiniz.

Petek örgü modelini günlük kullanmak istediğiniz her modele rahatlıkla örebilirsiniz. Tek renk ile örülmesi örgüye yeni başlayanlar için kolaylık sağlayacaktır.

Petek modelin yapılışını tüm ayrıntıları ile aşağıdaki videodan izleyebilirsinİz. Yayınlamamızı istediğiniz farklı modelleri bizlerle paylaşabilirsiniz. Hepinize kolay gelsin.

Güzel anlatımı için Cansel’ in örgü düyası youtube kanalına teşekkür ederiz. Sizde kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayız.

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi, iğne oyası ve dantel örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir