Tığ işi dantelli yelek yapılışı

Hem Kolay Hem Şık Tığ İşi Dantelli Bayan Yelek Modeli Yapılışı

Kolaylıkla yapabileceğiniz çok şık dantelli tığ işi bayan yelek modeli ile karşınızdayız. Tığ işi bayan yelek yapacaklara dantelli yelek. Her bayanın beğeneceği bir model olan tığ işi yelek yapılışı ile karşınızdayız.

Anlatımlı yelek modelleri en fazla istek alan modeller arasında. Bize çok fazla yelek anlatımı istekleri geliyordu. Tığ işi kolay geldiğinden de tığ işi yelekleri isteyenlerin sayısı daha fazlaydı. Biz de onlara tığ işi bu çok şık dantelli bayan yelek ile cevap vermek istedik. Beğeneceğiniz ve hemen yapmak isteyeceğiniz bu yelek modelinin tüm detaylarına yazımızdan ulaşabileceksiniz.

Tığ işi dantelli yelek

Tığ işi yelek örmek kolay bir iş değildir. Bir gün içerisinde tığ işi yelek yapıp bitireyim diye düşünenler yanlış düşünür. Kolay değil dediğimiz örmekten zevk alan kişiler için kolay, az çok bilenlere çok kolay gelecektir. Bu tığ işi sevenler bu yelek örerken zevkle örecekler. Fakat yelek örmek için ilk başta kullanılan tekniği öğrenmek lazım. Hemen eline tığ alarak yelek örmeye kalkarsanız yanlış yaparsınız. Anlatımlı video varsa videoyu resimler varsa resimleri inceleyip tekniği öğrendikten sonra örmeye başlayacaksınız. Çünkü tığ işi ile yapılan o kadar çok çeşit yelek var ki her birinin modeli birbirinden farklı.

Bu modeli yapıp bitirdikten sonra yeni model örmek isteyenler diğer modellerimize de baksınlar. Hem tığ işi hemde şiş işi yelekler mevcut.

Tığ İşi Dantelli Bayan Yelek Yapılışı Video 1

Tığ İşi Dantelli Bayan Yelek Yapılışı Video 2

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.
Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın