Hem Kolay Hem Şık Tığ İşi Dantelli Bayan Yelek Modeli Yapılışı

Hem Kolay Hem Şık Tığ İşi Dantelli Bayan Yelek Modeli Yapılışı

Kolaylıkla yapabileceğiniz çok şık dantelli tığ işi bayan yelek modeli ile karşınızdayız. Tığ işi bayan yelek yapacaklara dantelli yelek. Her bayanın beğeneceği bir model olan tığ işi yelek yapılışı ile karşınızdayız.

Anlatımlı yelek modelleri en fazla istek alan modeller arasında. Bize çok fazla yelek anlatımı istekleri geliyordu. Tığ işi kolay geldiğinden de tığ işi yelekleri isteyenlerin sayısı daha fazlaydı. Biz de onlara tığ işi bu çok şık dantelli bayan yelek ile cevap vermek istedik. Beğeneceğiniz ve hemen yapmak isteyeceğiniz bu yelek modelinin tüm detaylarına yazımızdan ulaşabileceksiniz.

Hem Kolay Hem Şık Tığ İşi Dantelli Bayan Yelek Modeli Yapılışı

Tığ işi yelek örmek kolay bir iş değildir. Bir gün içerisinde tığ işi yelek yapıp bitireyim diye düşünenler yanlış düşünür. Kolay değil dediğimiz örmekten zevk alan kişiler için kolay, az çok bilenlere çok kolay gelecektir. Bu tığ işi sevenler bu yelek örerken zevkle örecekler. Fakat yelek örmek için ilk başta kullanılan tekniği öğrenmek lazım. Hemen eline tığ alarak yelek örmeye kalkarsanız yanlış yaparsınız. Anlatımlı video varsa videoyu resimler varsa resimleri inceleyip tekniği öğrendikten sonra örmeye başlayacaksınız. Çünkü tığ işi ile yapılan o kadar çok çeşit yelek var ki her birinin modeli birbirinden farklı.

Bu modeli yapıp bitirdikten sonra yeni model örmek isteyenler diğer modellerimize de baksınlar. Hem tığ işi hemde şiş işi yelekler mevcut.

Tığ İşi Dantelli Bayan Yelek Yapılışı Video 1

Tığ İşi Dantelli Bayan Yelek Yapılışı Video 2