iğne oyası modelleri

Hem Şık Hem de Kolay 35 İğne Oyası Modelleri

Hem şık hem de kolay 35 iğne oyası modelleri ile karşınızdayız. Şık olduğu kadar kolay olması da bizim için bir avantaj. İğne oyaları görüntü itibari ile ve de iğne ile yapıldığından her zaman zarif ve şık görüntüyü zaten veriyor. Ama bunun yanı sıra kolay yapılmasını bizi pek uğraştırmamasını da isteriz. Değil mi? İğne oyası 2019 yılında en çok rağbet gören el işi türlerinden oldu. Biz de bunu bildiğimizden sizin için en rağbet gören şık ve kolay iğne oyası modelleri derledik. Dilerseniz hep birlikte bu iğne oyası modellerine bir göz atalım. Ne dersiniz?

Birbirinden Şık ve Yapılması Kolay İğne Oyası Çeşitleri

iğne oyası modelleri

Harika bir iğne oyası modeli ile başlamak istiyorum. Bu iğne oyası modeline bayılacaksınız. Sonbaharın en güzel renklerinden biri zaten kullanılmış. E yazma kenarına da iğne oyası modelinin en şık örneği kullanılmış. Yani kısacası harika bir kombinasyon oluşmuş. Siz de bu iğne oyası modelini denemek istemez misiniz?

iğne oyası

Yapımı çok kolay ve basit iğne oyası modeli ile karşınızdayız. Bu iğne oyası modeli renginden dolayı modeli daha da şirin göstermiş. Dilerseniz bu gibi iğne oyası modellerine anlatımlı şekilde YouTube’dan da ulaşabilirsiniz.

iğne oyaları

Bu iğne oyası modelini ben çok beğeniyorum. Hem gösterişli hem de şık. Kullanılan renklerde cıvıl cıvıl insanın ruhunu çiçeklendiriyor. Siz de bu iğne oyası çeşidini yapabilir hatta ve hatta çeyizinizde bulundurabilirsiniz.

iğne oyası örnekleri

Harika bir renk uyumu olan iğne oyası değil mi sizce de? Hanımlar biliyorsunuz ki iğne oyası sadece yazma kenarlarında değil havlu kenarlarında da kullanılıyor. Ve havlulara ayrı bir güzellik katıyor. Siz de dilerseniz bu iğne oyası modelini havlularınızda da kullanabilirsiniz. Ne dersiniz?

2019’da Trend Olduğu Gibi 2020’de de Trend Olacak İğne Oyası Örnekleri

yazma havlu kenarı iğne oyası

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.