Hemen Gençleştiren 35 Farklı Saç Modeli

35 farklı saç modeli

Bu yazımızda sizler için anında genç bir görünüm kazanmanızı sağlayacak 35 farklı saç modelini derledik. Kadınlar belirli bir yaşa ulaştığında daha genç ve dinamik durmak için farklı yollara giderler. Bu yollar içinde saç modeli önemli bir paya sahip. Çünkü saç direkt olarak görünümü etkileyen bir faktör. İşte bu yazımız yeni bir saç modeli arayan ve olduğundan daha genç gözükmek isteyen hanımlar için.

1) Küt Kesim Saç Modeli

Küt kesim saç modeli yüzü anından değiştiren radikal bir saç stilidir. Eğer anında genç bir görünüm elde etmek istiyorsanız bu saç modelimiz sizler için.

2)  Kakül Kesim Sarı Renkli Saç Modeli

Eğer saç modelinizle daha genç ve dinamik bir stil elde etmek istiyorsanız sarı renk harika bir tercih olacak. Kakülle beraber oldukça modern ve güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.

3) Yandan Ayrılmış Dalgalı Saç Modeli

Yandan ayrılmış saç modelleri oldukça sevimli olmasının yanında genç bir hava da katıyor. Kalın dalgalar oluşturmak saç modelinizi daha da güzelleştirecek.

4) Bob Kesim ve Dalgalı Saç Modeli

Şu harika saç modeline bir bakın. Olduğunuz yaşı asla göstermeyen aksine çok genç bir görünüm sağlayan bu saç modeli harika bir tercih olacak.

5) Uzun Perçemli ve Katlı Saç Modeli

Katlı saç kesimleri saça hareket katarak daha dinamik ve genç bir görünüm kazanmanızı sağlayacak.

6) Düz Kaküllü Kıvırcık Saç Modeli

Açık renkli saçlar her zaman farklı ve genç bir stil oluşturmak isteyen kadınlar için ilk tercih olmuştur.

7) Dalgalı ve Katlı Saç Modeli

dalgalı saç

Dalgalı ve katlı kesim saç modeli vazgeçilmeyen saç modellerinden bir tanesidir. Bu model oldukça çekici bir hava katıyor.

8) Uzun Bob Kesim Saç Modeli

Eğer saçınızı çok kısa kestirmek istemiyorsanız köprücük kemiğinize uzanan saç kesimleri kurtarıcınız olacak. Bu saç modelleri genç bir görünüm sağlıyor.

9) Çene Hizasında ve Perçemli Saç Modeli

Bu saç modeliyle koyu renk saç tercihi inanılmaz hoş saç stili oluşturmuş. Bu saç modeliyle kendinizi çok iyi hissedeceksiniz.

10) Uzun ve Düz Saç Modelleri

Eğer saçınızda çok fazla dökülme yaşamıyorsanız saçınızı uzun kullanmak güzel bir tercih olabilir.

kısa saç modeli

dalgalı saç

düz saç modeli

saç modelleri

Genç Gösteren Saç Modelleri

Yayınlayan

Burcu Toprak

Burcu Toprak, Kastamonu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Saç tasarımı ve günlük hobiler ile yakından ilgileniyor. Yenihobi.com'da sizler için saç tasarımı içerikleri hazırlıyor.