Hemen Yapmanız Gereken Kolay Tığ İşi Oya Modelleri

Hemen yapmanız gereken kolay tığ işi oya modelleri ile karşınızdayız. En tercih edilen el işi türlerinden biri olmasının nedeni, elbette zarif ve şık görüntüsüdür. Tığ oyası zarafeti temsil etmeye devam ediyor, edecek. Sizin de en çok tercih ettikleriniz arasında. Sizler için de birbirinden güzel tığ oyaları derledik. Dilerseniz hep birlikte bu tığ oyası modellerine bir göz atalım, ne dersiniz?

Zarafeti Temsil Eden Kolay Tığ İşi Oya Modelleri

Zarafeti temsil eden kolay tığ işi oya modelleriyle sizlerleyiz. Bu oya modellerine bayılacaksınız. Çünkü yapımı hem basit hem de oldukça kolay. Dilerseniz siz de bu kolay tığ oyasını bir günde yapabilirsiniz. Ne dersiniz?

Modeli ile harikalar yaratan bir tığ oyası daha. Görselde gördüğünüz tığ oyası en yenilerden üstelik. Bu modelin yapımını videolu bir şekilde YouTube’dan izleyebilirsiniz. Anlatımlı olması sizin de işinizi kolaylaştıracaktır.

En sevilen morlardan biri olan bu renk. Yazma kenarındaki rengiyle adeta uyum içerisinde. Mor renkli yazmaya elbette mor renkli tığ oyası giderdi ve ne kadar da yakışmış.

Görselde gördüğünüz tığ oyası hem kolay hem de çok yeni. Bu tığ oyası modelini siz de yazma kenarlarınızda kullanabilirsiniz. Hem de oldukça şık bir görüntü sağlayacaktır. Tabii ki yazma modeline ve rengine göre tercih edebilirsiniz.

Beyaza en çok renkli tığ oyaları yakışır elbette. Renkli sıralı tığ oyaları renk tercihleriyle ve modeli ile nasıl da güzel. Siz de bu modeli tek renk yazmalarınızda kullanabilirsiniz daha çok yakışacaktır. Hem de sadece yazma kenarında değil havlu kenarında da bu modeli tercih edebilirsiniz.

Çok zarif bir tığ oyası.  Bu tığ oyası bu işten gelir elde eden hanımların tercihi oluyor. En çok sipariş alınan modeli mutlaka siz de yapmalısınız. Herkes bu modelin zarifliğini çok beğenecek.

En Sevilen Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası, örgü ve dantel içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.