Her Döneme Uyan Pratik Örgü Modelleri

Değerli hanımlar sizler için hazırlamış olduğumuz en güzel bebek örgü modellerini sizlere sunuyoruz. El emeği göz nuru hazırlanan örgüleri yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Farklı model sevenler için hazırlanmış olan örgü modellerini sizler de yaparak en yeni ve en güzel ürünlere sahip olabilirsiniz. Detaylarına hayran kalacağınız örgü modellerini bebekleriniz için yapabilir ve onlar için hazırlık yapabilirsiniz. Hızlı ilerleyen örgü modellerini sizler de dilediğiniz renk tonları ile yapabilirsiniz. Yeni öğrenen hanımlara hitap eden örgüyü kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Çok severek kullanacağınız bebeklerinize çok yakışacak örgüler daha önce hiçbir yerde görmediğiniz kadar güzel modeller. Hadi birlikte bu güzel örgü modellerini inceleyelim.

Gösterişli Örgü Modelleri

Kazak örgü modeli tüm zamanların en güzel modellerindendir. Sizler de detayları ile hazırlanmış olan bu örgüyü yapabilir ve harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Görselde yer alan ceket örgü modeli kurdele çiçek ve boncuk detayları ile hazırlanmıştır. Sizler de el emeği göz nuru hazırlanan örgüyü kısa sürede yapıp bitirebilirsiniz.

Yelek ve ceketi set olarak hazırlanmış olan örgü modeli boncuk detaylı süslenmiştir. Sizler de bu güzel modeli dilediğiniz renklerde kolaylıkla yapıp bitirebilirsiniz. Oldukça şık görünen bu model özel günlerinizde bebekleriniz için hazırlanmış harika bir modeldir.

Pembe renk hazırlanmış olan ceket örgü modeli ponpon detayları ile süslenmiştir. Sizler de bu modeli bebekleriniz için yapabilir kız bebek için hazırlanmış olan bu örgüyü erkek bebekleriniz için de farklı renkler seçerek tasarlayabilirsiniz.

Pratik Örgü Modelleri