Her Örgü İçin 3 Renkli Yelek Hırka Kazak Örgü Modeli Yapılışı

Yelek Hırka Kazak Battaniye Lif Örgü Modeli

Bugün her tür örgü modeline gidecek 3 renkli yelek, hırka, kazak örgülerinde kullanabileceğiniz lale örgü modeli ile karşınızdayız. Son zamanlarda çok beğenilen 3 renkli lale örgü modelini öğrenmeye ne dersiniz? Lale örgü modelini bayan ve bebek yelek, hırka, kazak, battaniye ve lif modellerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bu örgü modelinde orta kalınlıkta herhangi bir ya da bebe ipi ile örmeniz gereken örgümüz dört numara tığ sayesinde çok güzel şekil alacaktır.

Örgü modelde çektiğiniz zincir kadar trabzan yaptığınızdan emin olmalısınız. Zincirinizin sayısı üç ve üçün katları şeklinde olmalıdır. Bebek örgü battaniye örnekleri için gereken ölçü yüz cm olmalıdır. Zincirinizi çektikten sonra metre yardımıyla ölçmelisiniz.

Bu örgü modeline canlı renkler çok yakışmaktadır ama her zaman söylediğimiz gibi renk tercihi sizin arzunuza kalmıştır. Örgü modelimiz ile ördüğünüz birbirinden güzel örgüleri iyi günlerde kullanmanızı dileriz.

3 Renkli Yelek Hırka Kazak Battaniye Lif Örgü Modeli Video Anlatımlı Yapılışı

Güzel ve detaylı anlatımı ve bu yelek, hırka, kazak, battaniye, lif modellerinde kullanabileceğiniz harika örgü modeli için Crochet örgü atölyesine teşekkür ederiz. Siz de kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

Bir cevap yazın