Her Örgü için Tomurcuklu Yollar Örgü Yelek Battaniye Modeli Yapımı

Tomurcuklu Yollar Örgü Modeli Yapılışı

Her tür örgü için kullanabileceğiniz tomurcuklu yollar örgü yelek, battaniye modeli ile karşınızdayız. Tomurcuklu yollar örgü modeli bayan yelekleri, bebek yelekleri, bebek battaniyesi, örgü çanta, kırlent, bere, battaniye ve atkı dahil sayısız birçok örgü çeşitlerinde kullanılabilir örülmesi çok zevkli bir örnek.

En tatlı örgü modellerinin anlatımlarını isteyenler burada mı? Örgü örmekte bir zevk işidir. Ören kadınlar işlerini zevkle yaparlar ve harikaları ortaya çıkarırlar. Gönül hanımda bu kadınlardan bir tanesi. Hem zevkle örüyor hem de paylaşıyor. Şimdiye kadar sayısız bir çok anlatımlı örgü modelinin videosunu kanalında yayınlandı. Onun sayesinde hiç örgü örmeyi bilmeyenler bile örgü örmeye başladılar. O kadar kibar ve narin anlatımı var ki insanın ağzı açıkta kalıyor. Genelde şiş işi örgüler ve bayan yelekleriyle bebek örgüleri için anlatımlar yapıyor. Yeni anlatımı tomurcuklu yollar örgü yelek, battaniye modeli…

Tomurcuklu Yollar Örgü Modeli

Bu örgü yelek, battaniye modeli aradan çıkan düz ilmekler fantazi ilmek olduğu için videonun sonunda parmakla örenler için küçük bir anlatım yapılmıştır. Tomurcuklu yollar örneğinin motifleri 12 ilmek ve 24 sıradan oluşuyor. Örneğin anlatımı 2 motifle yapılmıştır. 2 motif için 24 ilmek 3 tane de ek ilmek olmak üzere toplamda 27 ilmek gerekiyor. Şişe 27 ilmek attıktan sonra örgü 1. sıradan devam ediyor.

Tomurcuklu Yollar Örgü Yelek Battaniye Modeli Video Anlatımlı Yapımı

Bu şahane örgü yelek, battaniye modelini beğendiyseniz, diğer özenle hazırladığımız modellere göz atmayı unutmayınız.

Bir cevap yazın