Her Örgü Modeline Uygun Paralel Kenar Örgü Modeli Yapılışı

Örgü değil de sanki nakış gibi duran, bayılacağınız güzellikte paralel kenar örgü modelini çok rahatlıkla örebiliceğinizi düşünüyoruz.

Paralel kenar örgü modelini, ister yetişkin ister bebek örgülerinde örebilir. Battaniye kırlent gibi evinize ayrı hava katacak modellerde de gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Modelde gördüğünüz kabartılı dilimleri dilerseniz daha büyük örüp battaniyelerde tek tek birleştirebilirsiniz. Bebek battaniyelerinin de en favori modelleri arasındadır.

Model bakıldığında çok ince işçilik istiyor gibi görünse de, aslında örmesi çok kolay ve pratik bir modeldir. İnsana örerken çok zevk veren bir modeldir. Modeli çok kalın ipler ile örmemenizi tavsiye ediyoruz. Battaniyelerde krem ve beyaz rengi çok şık durmaktadır. Şimdiden hepinize kolay gelsin. Elinize sağlık.

Havva’ nın örgü evinin youtube kanalı için hazırladığı güzel modelli videolar için çok teşekkür ederiz. Siz de desteklerinizi esirgemeyiniz.

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın