Banyo Ayna ve Dolap Modelleri

Her Stile Uygun 30 İhtişamlı Banyo Ayna ve Dolap Modelleri

Her stile uygun 30 ihtişamlı banyo ayna ve dolap modelleri ile sizlerleyiz. Banyo dekorlarımıza ihtişam katan şey kesinlikle ayna ve dolaplar. Bunda muhakkak hemfikiriz. Ama farklı tasarımlar istiyoruz ve bu farklı tasarımları bulmakta zorlanıyoruz değil mi? Bazı mobilya markaları çok şık aynalar ve dolaplar üretiyor bazıları ise bize hitap etmiyor. Bu gayet normal. Ama biz şimdi sizler için her birinin hoşunuza gideceği banyo ayna ve dolap modeli ile sizleri karşılaştıracağız. Dilerseniz hep birlikte bu modelleri bir inceleyelim. Ne dersiniz?

En Çok Tercih Edilen Banyo Dolap ve Ayna Modelleri

Banyo Ayna ve Dolap Modelleri

Muazzam ve son derece modern bir banyo ayna ve dolap modeli ile sizlerleyiz. Bu model gerçekten de son  derece şık ve farklı tasarıma ait. Görselde de gördüğünüz gibi nasıl da asil duruyor değil mi? Bizim tercihimiz muhakkak bu banyo dolap ve ayna modeli olurdu. Aynası zaten son derece zarif. Dolabı desen ayrı bir asil görünümde. 2019 yılında en çok tercih edilen modern banyo dolap ve ayna modelleri bunlar hanımlar.

Banyo Ayna ve Dolap

Başka bir modern banyo ayna ve dolap modeli ile sizlerleyiz. Gerçekten muntazam durmuyor mu? Biz çok seviyoruz bu tarz modelleri açıkçası. Kesinlikle siz de seveceksiniz. Buna eminiz. Çünkü bu son  derece modern olan banyo ayna ve dolap modeli kaçmaz.

banyo ayna

En güzel tasarımlardan biri daha… Ahşap kesinlikle hiçbir yıl modası geçmeyecek bir tür. O yüzden çekinmeden her alanda ahşap kullanabilirsiniz. Ahşap görünüm de banyolara ayrıca bir hava katmıyor mu? Yani biz çok beğendik. Ya siz?

banyo dolap

Beyaz dolap ve ayna zaten en çok tercih edilen renklerden biri. Banyomuzu en garanti yakışacak renk bu fakat farklılığa gitmek isteyenleri de farklı renklere davet ediyoruz. Görselde gördüğünüz renkte sadece beyaz düz bir banyo dolabı değil. Tasarımıyla farklılık yaratan bu modeli biz çok seviyoruz. Çünkü kullanılan model avangart bir model ve evinize de çok yakışacak. Sizce de öyle değil mi?

En Tarz Banyo Ayna ve Dolap Modelleri

banyo ayna dolap