Her Tür Başörtüsü Havlu Kenarına Boncuklu Uzun Kirpik İğne Oyası Modeli

Ceylan kirpikleri gibi uzun kirpikli kum boncuklu yazma oyası. Böyle muhteşem oyayı kısa bir sürede öğrenmek ister misiniz?

Boncuklu yazma oyaları her zaman diğer oyalara göre daha çok beğenilmiş ve kullanılmıştır. Diğer oyalar çeyiz bohçalarında kalırken boncuklu yazmalar hiç bir zaman kalmamıştır. Çünkü hanımlar bohçadan hemen çıkarıp kullanmaya başlıyorlar. Oya işine yeni başlayanlar bu şık oyayı yapmaya var mı?

Uzun kirpikleri ve kum boncukları sayesinde yazma kenarında çok dikkat çekecek bir model. Sabrınız ve zamanınız varsa bu model tam size göre. Ben yapamam gibi olumsuz düşünceleri attıktan sonra video sayesinde hemen yapıp yazmanızda kullanmaya başlayabilirsiniz.

Güzel oyalar görünce insanın içi ferahlıyor. Sezonun yavaş yavaş gelmesiyle de insanlar el işleri ile uğraşmaya yöneldiler. Kış günlerinde can sıkıntısız vakit geçirmek isteyenler ya örgü örerek ya da oya yaparak vakit geçiriyorlar.

Tüm kış boyunca canınızın sıkılmaması için sitemizi takip edip en yeni modellerden haberdar olabilirsiniz. Ceylan kirpikleri adı verilen oyanın yapımına geçelim mi? Aşağıda videoyu izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir