Her Tür Örgü için Varaklı Örgü Modeli ve Yapılışı

Hanımların örmekten vaz geçemediği kadar güzel olan, her tür örgü için varaklı örgü modeli ve yapılışı ile karşınızdayız.

Geçmişten günümüze, bebek, yetişkin, ev ürünleri aklınıza gelebilecek her şeyde kullanılabilen harika bir örgü modeli olan, varaklı örgü modeli ve yapılışını, sizlerinde örmesini tavsiye ediyoruz.

Model görünüşte biraz karmaşık gibi görünsede, örmeye başladıktan sonra modelin çok kolay olduğuna siz de kanaat getireceksiniz.

Orta kalınlıkta ki iplerle, hırka, yelek, kazak örebilirsiniz. İnce yün iplerle de, bere, atkı ve bebek yeleği çok şık durmaktadır.

Bu model ile, kız çocuklarınız için etek kazak takımı örüp, bu senenin kış modasını yakından takip edebilirsiniz. Modelin tüm detayları ile anlatımını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Havvanın örgü evi’ ne youtube videosu için teşekkür ederiz. Kanalına abone olup beğenmeyi unutmayınız.

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın