Herkesin arayıp bulamadığı iğne oyası modeli

Herkesin Arayıp Bulamadığı İğne Oyası Modeli

Son zamanlarda sosyal medya sitelerinde paylaşılan herkesin yapılışını arayıpta bulamadığı iğne oyası modelini buradan bulabilirsiniz.

Oyacı kadınların yapılışına bir türlü ulaşamadığı bir oyayla sizlerleyiz. Çıtı pıtı kolay ve gösterişli çok güzel iğne oyası modeli yapılışı bir çok kişinin merakını da gidermiş olacak. En güzel oyalardan birini daha öğrenmiş olacaklar. Bu anlatım için Ayşenin iğne oyaları kanalına teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Herkesin arayıp bulamadığı oya modeli

Oyaya başlarken fildişi yapmak için bir zürafa ile başlanıyor. Sonrasında ikinci zürafaya yuva oluşturuluyor. Yuvanın içine batıp iki kat haline getiriliyor. Sonrasında bir tane boş düğüm atılıyor, ve yaprak yapmaya başlanıyor. Bir tane pırpır yapılıyor. Pırpır tepesine bir tane düğüm atıp aşağıya yuvaya iniliyor. Tekrar inilen ipe batıp yukarıya bir tane düğüm atılıyor. Yaprak 5 tane düğümden oluşturulacak. 5 tane düğüm olana kadar yaprak yapılıyor.

En çok aranan iğne oyası modelinin böylelikle herkes rahatlıkla öğrenmiş olacak. İğne oyaları yapılışları arayıp bulamayanlara çözüm olmak için yeni modeller gelecek. İğne oyası yapmayı artık herkes öğrenecek.

Çıtı pıtı kolay ve gösterişli çok güzel iğne oyası modeli yapılışı

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi, örgü ve dantel örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir