Herkesin Beğendiği Boncuklu İğne Oyası Modelleri

İğne oyası modellerinin en şahanesiyle sizlerleyiz. Bu modelleri görünce çok beğenecekseniz. İğne oyaları bizim en çok tercih ettiğimiz oya türlerinden biri. Zarif görüntüsüyle gönülleri fethediyor. Bu zarif görüntünün ardında koca bir emek yatıyor. Zor iğne oyası modelleri olduğu gibi kolay ama şık iğne oyası modelleri de var. Biz sizler için hem kolay hem de şık iğne oyası modellerini seçtik. İğne oyalarının daha da şık görünmesi için boncuk kullanabilirsiniz. Şimdi dilerseniz herkesin beğendiği boncuklu iğne oyası modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Sipariş Alan Boncuklu İğne Oyası Modelleri

blank

Boncukları daha çok tek renk başörtüsünde tercih ediyoruz. Çünkü tek renk başörtüsüne tek renk iğne oyası yapıyoruz ve farklılık istiyoruz. Bunun için de boncukları kullanabiliyoruz. Sizler de boncuk kullanarak daha farklı bir görünüm elde edebilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz şahane boncuklu iğne oyasının yapılışı çok basit. Hemen hemen her hanım bu iğne oyası modelini yapabilir. Yapılışı hakkında bilginiz olmayabilir. Bu çok normal. O zaman yapacağınız şey çok basit. İnternet veya YouTube’dan videolar izleyerek bilgi alabilirsiniz. İğne oyasının videosu izlemek anlatımlı olduğu için daha çok işinizi kolaylaştıracaktır.

blank

Ayrıca iğne oyası sadece başörtüsü kenarında da kullanılmıyor. Kullanım alanı oldukça geniş. Havlu kenarında da iğne oyası tercih edilebiliyor. Sizler de iğne oyalarını havlu kenarında tercih edebilirsiniz. Havlu kenarında neredeyse hiç dantel kullanılmıyor. Artık havlu kenarında iğne oyaları ve tığ işi oya modelleri kullanılıyor. Sizler de tercihinizi bu yönde yapabilirsiniz.

blank

Siyah başörtüsü kenarına hangi iğne oyası modelini yapsak diye düşünüp duruyoruz. Siyah başörtüsüne boncuklu iğne oyaları çok yakışıyor. Sizler de boncukları renkli tercih ederek siyah başörtüsü kenarına yapabilirsiniz.

Çok Satan Boncuklu İğne Oyası Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.