Herkesin Beğeneceği 40 Farklı Kolay Tığ İşi Oya Modeli

Herkesin beğeneceği 40 farklı kolay tığ işi oya modeli ile sizlerin karşısındayız. Biz hanımların en çok sevdiği şeylerden biri de el işi türlerinin kolay bir şekilde yapılabilmesi. Kolay olanlar ve güzel olanlar elbette tercihimiz. Hem zamanımızı az harcıyoruz hem de güzel bir sonuç elde ediyoruz. Tığ oyaları da gün geçtikçe yenileniyor ve bizim de bunları takip etmemiz zorlaşıyor. Biz sizler için en güzel ve en kolay yapılabilen tığ oyası modelleri derledik. Dilerseniz hep birlikte bu kolay tığ işi oya modellerini bir inceleyelim, ne dersiniz?

Herkesin Gözdesi Olacak Kolay Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli hem çok hoş hem de oldukça güzel. Bu tığ oyası sarı desenli başörtülerinize çok yakışacak. Elbette siz kendi başörtü rengi ve desenine göre tercih edebilirsiniz. Hem de üstelik bu tığ oyasını yapmak oldukça basit. Eğer yapılışı hakkında bilginiz yok ise de YouTube’dan videolu bir şekilde anlatımlı olarak bilgi edinebilirsiniz. Hepinizin çok hoşunuza gidecek bu tığ işi oya modelini günlerinizde, oturmalarınızda da gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Herkesin odak noktası bu tığ oyası olacaktır, emin olabilirsiniz.

Bu tığ oyası modeli de oldukça şık. Hem hoş hem de oldukça dikkat çeken bu tığ işi oya modelinin renkleri de çok güzel. Aslında mavi başörtü kenarlarına da bu iki renk oldukça güzel olacaktır. Sizin de seveceğinizi düşündüğümüz bu tığ oyası modeli herkes tarafından da merak edilecektir. 2019 yılında bu en çok tercih edilen tığ oyaları 2020 yılında da çok tercih edilecek ve sizin de tercihiniz olacaktır.

Görselde gördüğünüz tığ oyası benim de çok hoşuma giden bir model. Sizin de hoşunuza gidecek ve hatta sadece başörtü kenarına değil havlu kenarına da çok yakışacak. Havlu kenarına tığ oyası ve özellikle gösterişli ve büyük tığ oyası oldukça hoş duruyor. Sizin de hayır diyemeyeceğiniz bu tığ oyası modelini şimdiden hazır edin ki yılbaşına yeni yeni güzel güzel modeller ile girin derim.

En Çok Tercih Edilen Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası, örgü ve dantel içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.