Herkesin Beğeneceği Değişik İğne Oyası Modelleri

Herkesin beğeneceği değişik iğne oyası modelleri ile sizlerleyiz. En çok tercih edilen ve çok sevilen iğne oyası modellerini sizler için derledim. Bu iğne oyalarını dilerseniz havlu kenarında dilerseniz namaz örtüsü kenarında dilerseniz de başörtüsü kenarında tercih edebilirsiniz. Kısacası modeli beğendikten sonra her alanda kullanabilirsiniz. Şimdi dilerseniz herkesin beğeneceği değişik iğne oyası modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Birbirinden Şahane İğne Oyası Modelleri

blank

Görselde gördüğünüz gri başörtüsü kenarına yapılan iğne oyası modeli çok seviliyor. Çünkü hem görüntüsü çok şık hem de yapılışı çok basit. Sizlerin de tercihi olabilecek bu iğne oyası modelinin yapılışını İnternet veya YouTube’dan videolar izleyerek öğrenebilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz iğne oyasını tercih edeceğiniz başörtüsüne göre yapabilir, ona göre rengini ayarlayabilirsiniz. Eğer bu iğne oyasının yapılışını çok merak ediyorsanız YouTube’dan Yonca’nın İğne Oyaları kanalına abone olup, öğrenebilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz iğne oyası modelini sadece başörtüsü kenarında değil, havlu kenarında da tercih edebilirsiniz. Birçok hanım havlu kenarında dantel yerine, tığ işi oya modeli veya iğne oyası modeli tercih ediyor.

blank

Renk uyumuyla şahane görünen bu iğne oyası modelini sizler de yaparak muhteşem görünümler elde edebilirsiniz. Oldukça şahane duran bu iğne oyası modellerini hem hobi olarak hem de birçok hanım gibi gelir elde etmek amacıyla da yapabilirsiniz.

blank

Yonca Hanım’ın yine şahane bir iğne oyası modeline şahit oluyor. Kendisi harika bir işçilikle bu iğne oyası modellerini yapıyor, emeğine sağlık.

blank

Görselde gördüğünüz iğne oyası modeli sadece başörtüsü kenarında güzel durmuyor. Birçok hanım da namaz örtüsü kenarında bu muhteşem iğne oyası modellerini tercih ediyor. Dilerseniz şimdi bu güzel iğne oyasının örneğini çıkarabilirsiniz, ne dersiniz?

En Çok Sevilen İğne Oyası Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.