Herkesin çeyizinde mutlaka olması gereken iğne oyası modeli

Çeyizlik Boncuklu Oya Yapılışı

Herkesin çeyizinde bulundurması gereken yazma ve tülbentler için iğne oyası modeli. İncilerle süslenen boncuklu iğne oyası yapılışı.

Çeyizleri süsleyenler arasında en çok iğne oyaları bulunmaktadır. Bu iğne oyaları yazmalarımızın daha hoş görünmesini sağlıyor. İğne oyası yapan hanımlar da en güzelini yapmak için uğraşıyorlar. Bizlerde yeni öğrenecek olanlara en güzellerini paylaşmak için elimizden geleni yapıyoruz. Seçerek paylaştığımız modeller arasından daha önce karşılaşmadığınız ve çok beğeneceğiniz modellerin anlatımlarını paylaşmaya özen gösteriyoruz.

Çeyizlik Boncuklu Oya

İğne oyası modelini görünce bir an önce yaparak çeyizinize koymak isteceğiniz bir örneği bu yazımızda anlatacağız. Ayşe hanıma ait olan bu model inci boncuklarla süslenmiştir. Boncuklu iğne oyası sevenler bu örneğe bayılacaklar. Sizde modelin yapımını öğrenerek yazmalarınıza işleyip çeyizlerinize koyabilirsiniz.

En güzel modeller benim çeyizimde bulunsun diyorsanız iğne oyası modelleri kategorisinde bulunan modellere göz atmanızı isterim. Burada çok beğeneceğiniz örnekler videolu anlatımlı olarak paylaşılmıştır. Gelin şimdi Ayşe hanıma ait olan çeyizinizde mutlaka bulundurmak isteyeceğiniz boncuklu oyanın yapılışını videosunu izleyerek öğrenelim.

Çeyizlik Boncuklu İğne Oyası Yapılışı

Bir cevap yazın