Herkesin Gözdesi Kolay İğne Oyası Modelleri

İğne oyaları her yıl olduğu gibi bu yılda en çok yapılan el işlerinden biri. Hem zarifliği hem de şıklığıyla biz hanımların gönlünü fethediyor. Elbette emeksiz yemek olmuyor. Bu zarif görüntüyü elde etmek için çok uğraşabiliyoruz. Bazen oldukça zamanımızı alıyor. Ne kadar kolay olursa o kadar bize zaman kazandırıyor. Biz de sizler için herkesin gözdesi olacak kolay iğne oyası modellerini derledik. Dilerseniz hep birlikte bu modelleri yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Sevilen Kolay İğne Oyası Modelleri

Görselde aşama aşama gösterilen iğne oyası modelinin yapılışı çok kolay. Zamanınızı da çok almayacaktır. Ayrıca iğne oyası yaparak para da kazanabilirsiniz. Yeni başlamak isteyen için de hem kolay yapılan hem de şık modelleri seçtik.

Renkli başörtüsü hemen hemen her bayanın tercihi oluyor. Eğer tek renk tercih edeceksiniz görselde gördüğünüz iğne oyası modelini tercih edebilirsiniz. Yapılışı hakkında bilginiz yoksa YouTube veya internetten videolu şekilde anlatımlı olarak da izleyebilirsiniz. Bu sizin işinizi daha da kolaylaştırır. Ayrıca zaman da kazandırır.

Lale şeklindeki iğne oyası modeli en sevilen modeller arasında yer alıyor. İğne oyası yaparak para kazanan hanımların da çok sipariş aldığı bir model. Sizlerin de hayır diyemeyeceği bu modeli bizler de çok zarif buluyoruz.

Görselde gördüğünüz iğne oyası modeli hem başörtüsüne hem de havlu kenarına çok yakışacaktır. Sizlerin de tercihi havlu kenarında olabilir. Havlu renk ve modeline göre iğne oyası tercih edebilirsiniz.

Biraz daha büyük modelleri tercih etmek isterseniz bu model tam size göre. Siyah başörtüsüne çok yakışacaktır.

İnci detaylı bu başörtüsü her bayanın gözdesi olabilir. Boncuklar başörtüsüne şıklık katabilir. Sizin de tercihiniz inci şeklinde boncuklar olursa çok şık olur.

Çok Sipariş Alan Kolay İğne Oyası Modelleri

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi, örgü ve dantel örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.