Herkesin Sorduğu Tığ İşi Oya Modelleri

Herkesin sorduğu tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. Hanımlar tarafından çok sorulan ve çok harika tığ işi oya modellerini sizler için seçmeye çalıştık. Bu tığ oyaları başörtüsü ile o kadar uyumlu ki, gören bir daha bakmak istiyor. Sizler de bu modelleri tercih ederek siparişlerinizi arttırabilir. Hatta bu tığ oyalarını sadece başörtüsü kenarında değil, havlu kenarında da tercih edebilirsiniz. Şimdi dilerseniz herkesin sorduğu tığ işi oya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Sipariş Alan Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli çok seviliyor. Sizlerin de hoşuna gidecek bu oya modellerini yaparak siparişlerinizi de arttırabilirsiniz. Tığ oyalarını sadece hobi olarak değil, kazanç elde etmek için de yapabilirsiniz. Harcadığınız zamana ve emeğe göre bu iğne oyası modellerinin fiyatlarını kendiniz de belirleyebilirsiniz.

Beyaz başörtüsü kenarına çok yakışacak bir tığ işi oya modeli ile karşınızdayız. Bu oya modelini sadece başörtüsü kenarında değil, havlu kenarında da kullanabilirsiniz. Havlu kenarında artık dantel değil, iğne oyası ve tığ işi oya modeli de kullanılıyor. Sizler de bu zarif tığ işi oya modelini havlu kenarında tercih edebilirsiniz.

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modelinin yapılışı çok kolay. Hemen hemen her hanımın yapabileceği bu tığ işi oya modelini sizler de yapabilirsiniz. Yapılışı hakkında detaylı bilgiyi İnternet veya YouTube’dan alabilirsiniz. Bu platformlarda anlatımlı videolar izlemek sizin işinizi daha da kolaylaştıracaktır.

Harika bir tığ işi oya modeli ile sizlerleyiz. Bu tığ oyasını çok beğeneceksiniz. Sizler de bu şekilde uyumlu renk tercihleri yaparak güzel bir tığ oyası ortaya çıkarabilirsiniz. Haydi hanımlar o halde bu güzel tığ işi oya modelinin örneğini çıkarma vakti.

En Çok Tercih Edilen Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.