Herkesin Yapabileceği 37 Kolay Bebek Örgü Modelleri

Herkesin yapabileceği 37 kolay bebek örgü modeli ile sizlerin karşısındayız. Öncelik her alanda çocuklarımız oluyor ve bu soğuk havalarda elbette onların giyimi bizi de alakadar ediyor. Onları en sıcak tutacak örgüler seçtik sizler için. Bu örgüler hem sıcak tutacak hem de çocuğunuzu olduğundan şık gösterecek. Sizin de hoşunuza gideceğinizi düşündüğüm bu örgü modelleri sizler de çok sevecek ve hemen örmek isteyeceksiniz. Dilerseniz hep birlikte herkesin yapabileceği kolay bebek örgü modellerini inceleyelim, ne dersiniz?

En Çok Sipariş Alan Kolay Bebek Örgü Modelleri

Yaka detayı ile gündemde olan bu kolay bebek örgü modeli gerçekten çok hoş. Her hanımın yapabileceği bu kolay örgü modelini siz de yapabileceksiniz. Örgülere detay eklemek onu daha da hoş gösterecektir. Görselde gördüğünüz gibi yaka veya düğme detayı da ekleyebilirsiniz. Sizin de hoşunuza gidecek bu hırka örgü modelini dilediğiniz renklerde de tercih edebilirsiniz. Örgü hakkında hiçbir fikri olmayan hanımlar ise internetten videolu bir şekilde anlatımlı olarak yapılışı hakkında bilgi alabilirler. 2019 yılında en sevilen bu örgü modeli kaçmaz hanımlar.

Görselde gördüğünüz hırka ve patik modeli tam da kız çocuklarınıza yaraşır şekilde. Renkleri de birbiriyle uyumlu olan bu örgü modeli bizim çok hoşumuza gitti. Şiş veya tığ ile yapılabilen bu örgüler sizin tercihinize göre de şekillenebilir elbette. Çocuğunuz örgü kıyafetler sevmiyor ise onların sevdiği detayları ekleyebilirsiniz. Bu sizin daha da çok hoşunuza gidecek ve onlara göre örgüler yapabileceksiniz. 2020 yılına bu güzel örgü modelleri ile girmeyi elbette siz de isterseniz.

Hırka örgü modeli sizin de çok hoşunuza gidecek ve hayır diyemeyeceksiniz. Kullanılan detaylar da oldukça şık. Örgüler gerçekten hem çok sıcak tutuyor hem de oldukça güzel duruyor. Sizin de hayır diyemeyeceğiniz bu örgü modelini şimdiden örmeye başlayın bence. Pişman olmayacaksınız. Etrafınızdaki herkes bu örgü modelinin yapılışı hakkında bilgi almaya çalışacak. Demedi demeyin.

Sizler İçin Seçtiğimiz En Kolay Bebek Örgü Modelleri

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi, iğne oyası ve dantel örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.