Herkesin Yapabileceği Amigurumi Battaniye ve Bebek Örgü Modelleri

Kıymetli hanımlar değerli takipçiler sizler için hazırlamış olduğumuz birbirinden güzel bebek örgü modellerini sizlere sunuyoruz. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı bebek örgü modelini hamarat hanımların en çok yaptığı modeller arasına ekliyoruz. Ceket örgü patik birçok modeli hazırlayarak set haline getirebilirsiniz. Hediyelik olarak en çok tercih edilen örgü modellerini dilerseniz krem ve sarı renkler tercih ederek hem kız hem de erkek bebekleriniz için uygulayabilirsiniz. Çiçek detayları ile süslenen örgü modellerini ekleyeceğiniz boncuk detayları oldukça güzel görünmektedir. Sizler de el emeğinizi sergilemek için bu güzel örgü modellerini tasarlayabilirsiniz. Hadi birlikte bu örgü modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Kolay Örgü Modelleri

Görselde yer alan yakadan başlayıp yapılan yelek örgü modeli ince detayları ile süslenmiştir. Sizler de bu modeli kız bebekleriniz için kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kız bebekleriniz için yapabileceğiniz sade ve şık ceket örgü modelinde kullanılan ponpon detayları modeli hareket atmıştır. Sizler dilerseniz bu örgü modelini düğme detayları ile hareketlendirebilirsiniz.

Yelek örgü modelini sizler de yaparak en güzel modeller ortaya çıkarabilirsiniz. El emeği göz nuru hazırlanın örgüyü sade model seviyorsanız beyaz renk tercih edebilirsiniz.

Düz kahverengi ceket üzerine yapılan çiçek detayları ile süslenmiş olan örgüyü sizler de yapabilir ve en güzel modelleri sahip olabilirsiniz.

Görselde yer alan tulum örgü modeli sıfır 12 ay için hazırlanmıştır. Sizler dilerseniz bu modeli bebeklerinizin yaşlarına uygun şekilde hazırlayabilirsiniz.

Görselde yer alan bolero ve etek örgüsü takım halinde hazırlanmış ve aynı renkler kullanılmıştır. Sizler de bu modeli dilerseniz farklı renkler kullanarak hazırlayabilirsiniz.

En Yeni Örgü Modelleri