Herkesin Yapabileceği Kolay İğne Oyası Modelleri

Ocak ayında kendinden çok söz ettiren iğne oyası modelleri ile sizlerleyiz. İğne oyası ev hanımları tarafından çok yapılan bir el işi türü. Sizler için seçtiğimiz iğne oyalarının yapılışı çok kolay. Kolay olması zamanımız açısından önemli oluyor. Daha az vaktimizi alabiliyor. Dilerseniz şimdi bu birbirinden güzel hem de kolay iğne oyası modellerini inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Tercih Edilen Kolay İğne Oyası Modelleri

Ağır ve gösterişli modeller arıyorsanız iğne oyasını daha büyük boyutlarda tercih edebilirsiniz. Bu hem başörtüsü için hem de havlu kenarı için uygun olacaktır.

Altın sarısı ve beyaz rengi iğne oyalarında sizlerin de tercihi olabilir. Görselde gördüğünüz iğne oyasının yapılışı da oldukça basit. Hemen hemen her bayanın bu iğne oyasını yapabileceğini düşünüyorum.

Sadece başörtüsü için değil tespih uçlarına da iğne oyası yapabilirsiniz.

Sevimli ve rengarenk olan bu iğne oyalarını dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

İğne oyalarında boncuk kullanmak istiyorsanız eğer incili boncuklar çok yakışacaktır.

Beyaz ve kırmızı birbirine yakışan iki renk olmaya devam ediyor. Hem havlu hem de başörtüsü kenarına bu model çok yakışacaktır. Ayrıca siz de iğne oyası yapıp para kazanabilirsiniz.

Siyah renkli başörtüsüne en güzel uyacak renklerden biri de yine kırmızı. Siz de kırmızı rengini karşıt renklerde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Görselde gördüğünüz iğne oyası modeli en çok sipariş alan modeller arasında yer alıyor. Siz de bu iğne oyası modelini birçok yerde kullanabilirsiniz. Hem havlu kenarı hem başörtüsü hem tespih. Yakıştırdığınız her yerde kullanabilirsiniz.

Biraz büyük ebatlı bu iğne oyası modellerini dilediğiniz renk tercih edebilirsiniz. Ama dikkat edin hanımlar tercih ettiğiniz renkler başörtüsüne uysun. Uyum el işlerinde oldukça önem arz ediyor.

En Muhteşem Kolay İğne Oyası Modelleri

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi, örgü ve dantel örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.