Herkesin Yapabileceği Tığ İşi Oya Modelleri

Hemen hemen herkesin yapabileceği 38 kolay tığ işi oya modeli ile sizlerleyiz. Kolay yapılabilen el işleri elbette bizi can evimizden vurmaya devam ediyor. Biz de bunu bildiğimiz için sizler için en kolay tığ oyaları derledik. Sizin de bunu çok seveceğinizi biliyoruz elbette. Tığ oyası hem zarifliği hem de şıklığı ile her zaman tercihimiz oluyor. Şimdi sizler için derlediğimiz birbirinden güzel hemen hemen herkesin yapabileceği kolay tığ işi oya modellerini bir inceleyelim, ne dersiniz?

En Kolay Yapılabilen Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde gördüğünüz harika bir tığ oya modeli ile sizlerleyiz. Kullanılan renkler de birbiriyle ne kadar da uyumlu görüyorsunuz. Bu model hem ağır hem de gösterişli durabilecek bir model. Üstelik yapılışı da çok basit. Nasıl yaparım diye de telaşlanmayın. Eğer bilmiyorsanız YouTube’dan videolu bir şekilde anlatımlı olarak yapılışı hakkında bilgi alabilirsiniz. Sadece başörtü kenarlarına değil havlu kenarlarına da bu gösterişli tığ oyası modelini kullanabilirsiniz.

İşte ben bu tığ oyası modeline aşığım. Hem zarif hem de bir o kadar gösterişli. 2019 yılında da en sevilen tığ işi oya modellerinden biri oldu. Sevilmeyecek gibi de değil. Hem şık hem de bu kadar gösterişli olması modelinin yapılışının zor olduğunu düşündürmesin. Oldukça basit bir model. Mutlaka tercih etmelisiniz. Hatta genç kızlarımızın çeyizlerinde bulundurmalı bu modeli. Siz de bu modeli şimdiden yapmaya başlayın derim ben.

Aman 2020 yılında kimseye nazar değmesin. Bu nazar boncuklu tığ oyası hem güzel hem de oldukça şık. Bu nazar boncuğunu hem beyaz hem mavi hem kırmızı hem de dilediğiniz renkteki başörtü rengine kullanabilirsiniz. Sizin de çok seveceğiniz bu tığ oyası çeşidini 2020 yılına girmeden yapın derim ben.

Herkesin Çok Seveceği Kolay Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.