Lahana Lif Yapılışı

Herkesin Yapmak İstediği Lahana Lif Modeli Yapılışı

Herkesin yapmak isteyeceği lahana lif modeli yapılışı. Çeyizlik lifler arasında mutlaka olması gereken lahana lif modelinin yapımına buradan ulaşabilirsiniz.

Yeni bir lif modeliyle karşınızdayım. bu gün sizlere Lahana lif yapımını videolu olarak tüm aşamalarını paylaştım, Lif Modelleri olarak en çok beğenilen modellerdendir. Örgü Sepeti tarafından anlatımlı olarak paylaşılan lahana lif modelini herkes yapmak istiyor. Görünüm olarak çok zarif olan lahana liflerden yaparak hem banyo kesesi olarak hemde süs olarak kullanabilirsiniz. Daha önce lif modelleri kategorisinde yayınlamadığımız ve ilk defa paylaşacağımız lahana lifi bakalım sizler ne kadar beğeneceksiniz.

Lahana Lif Modeli

Geçen yıl düğün yapan kuzenim için lif gerekiyordu. Düğüne kısa bir vakit vardı ve hala çeyizince çok eksiği bulunuyordu. Benden kısa sürede lifler yapıp kendisine vermemi istedi. Bende onun için 1 hafta gibi kısa sürede onlarca lif yaparak teslim edip çeyizine koymasına yardımcı oldum. Sizce bu lifler arasında en çok beğenilenler hangisiydi? Tabiki de renk renk yapmış olduğum lahana liflerdi. Özellikle de beyaz renk bu lif modelinde çok şık duruyor.

Lahana Lif Modeli Yapılışı

“Herkesin Yapmak İstediği Lahana Lif Modeli Yapılışı” için bir yorum

  1. Allah aşkına biri bu kadının videolarını kaldırsın sınır oldum kadın anlatamıyor örüp gidiyor sonradan kaç zincir çektiğini söylüyor kanser etti be hiç beğenmedim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir