Hiç Görmediğiniz 50 Yeni Örgü Modelleri

Daha önce görmediğiniz 50 yeni örgü modelleri ile karşınızdayız. Örgü denilince akla saç örgüler de geliyor, fakat bizim listemizdeki örgü modelleri arasında bebek örgülerinden çocuk, bayan ve erkek örgülerine kadar yelek, hırka, battaniye, atkı, bere, çanta, patik gibi birçok farklı örgü örneği bulacaksınız. Örgü modellerine olan ilgi sonbahardan kışa geçiş aşamasında havaların da yavaştan soğumasıyla birlikte artık daha da artmakta. Biz de bu yüzden en güzel örgü modellerinden oluşan geniş bir liste hazırladık.

Bir El İşi Sanatı Olarak “Örgü”

Örgü özellikle kış aylarında çok talep gören en yaygın el sanatlarından biridir. Evdeki işlerinden fırsat buldukça kadınlar örgü modellerini inceleyerek beğendikleri modelleri kendi el emekleri ile örmeye çalışıyorlar. Örgüler arasında en çok da bebek örgü modelleri talep görüyor. Minikler hem üşümesin hem de daha şık olsunlar diye bebekler için örgü modelleri mevcut. Bazı bayanlar örgü işini sadece kendileri için yaparken bazı ev hanımları da ek gelir elde etmek için örgü örüyor. Ek kazanç olsun diye örgü yapıyorsanız, bizim her gün hazırladığımız harika örgü örnekleri çok işinize yarayacak. Örgü modelleri olarak yelek, hırka, kazak, atkı, bere, battaniye gibi birçok farklı modele her gün yer vermeye çalışıyoruz. Bu beğendiğiniz örgüleri kendi çevrenizdeki sipariş verme ihtimali olan insanlara paylaşabilirsiniz. Zaten en güzel örgü modellerini derlediğimiz için mutlaka çok beğenecekleri örnekler olacaktır. Bizi her gün takip ederek bu benzersiz örgü örneklerini derlediğimiz listeleri yakından inceleyebilirsiniz. Şimdi bu harika örgü modellerini hep beraber inceleyelim.

İşte En Yeni Örgü Modelleri

#battaniye #Örgü

#battaniye #Örgü

#patik #Örgü

#bebek #Örgü #yelek

#Örgü #hırka

#örgü #hırka

#Örgü #patik

#battaniye #örgü

#bebek #yelek #hırka #Örgü

#örgü #hırka

#bebek #örgü #hırka

#örgü #bere #boyunluk

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.