Hiç Görülmemiş Pike Yatak Örtüsü Dantel Modelleri

Kıymetli takipçilerimiz sizler için yine birbirinden şık dantel modellerini bir araya derledik. Eskiye dönüşün en önemli nedeni eskinin ağırlığı ve şıklığıdır. Yenihobi.com olarak bu yüzden günümüzde dantel modellerinin kullanım alanı giderek artmaktadır. Bizde sizlere çeşitli alanlarda kullanım şekillerini sunduk. Sizler için sadece en şık modelleri bulmakla kalmıyoruz beğendiğiniz modelleri kolayca yapabilmeniz için kolay ve pratik olanlarını seçiyoruz. Dantel örneklerinde de farkı renkler kullanılsa da genel olarak beyaz ve krem renkler tercih ediliyor. Şimdi hep beraber güzel modellerimizin incelemesine geçelim.

Değişik Dantel Modelleri

En güzel güpürlü dantel modellerini kolaylıkla yapabilirsiniz. Farklı detayları ile süsleyerek hazırlanan dantel örneklerini sizlerde kolay şekilde yapabilirsiniz.

En yeni dantel modelleri arasında görselde yer alan gösterişli model yer almaktadır. Hem yatak örtğsğ hem pike kenarına yapılacak olan dantel modelini sizlerde renkli çiçekler ekleyerek hareket katabilirsiniz.

Çok kullanışlı yatak örtüsü dantel modelini çiçek detayları ekleyerek hazırlayabilirsiniz. Boncuklu ve çiçekli yapılan dantel modelini beyaz zemin üzerine yaparak harika görünüm elde edebilirsiniz.

Çok satış yapan dantel modelini beyaz tercih edebilirsiniz. En çok tercih edilen renk beyazdır.

Fransız güpürlü modeli yerine daha çok görselde yer alan dantel modeli yapımı kolay olması ile tercih ediliyor. Beyaz kumaş üzerine yapılan sarı renk detaylarının yer aldığı dantel modellerini sizlerde farklı detaylar ekleyerek süsleyebilirsiniz.

Farklılık isteyen kızlarımıza daha önce hiç bir yerde görülmemiş olan dantel modelini yaparak çeyizlerine ekleyebilirsiniz.

Hem kolay hem pratik olan dantel modeli uzun yada enli sardırarak tercih edilebilir.

Hem kullanışlı hem gösterişli dantel modellerini yaoarak harika görünen çeyiz sandıkları hazırlayabilirsiniz.

Kadınların özel günlerde kullanacağı dantel modelleri arasında en çok tercih edilen modeli sizler için özenle seçtik.

Enli dantel modelleri pike kenarlarında daha çok tercih ediliyor.

Güpürlü dantel modellerini sizlerde perdelerin uç kısımları için yapabilirsiniz.

Süper görünen dantel modellerini en güzel şekilde süsleyerek sizlerde odalarınıza ekleyebilirsiniz.

Havlu kenarlarına da zarif dantel modelini örneğini yapabilirsiniz.

Dantel masa örtüsü modeli olarak görselde yer alan dantel oyası modelini yaparsanız günlük kullanıma çok yakışır.

Hiç görülmemiş dantel örnekleri arasında en yeni model yer almaktadır.

Değişik dantel modeli isteyen hanımlar marjinal görünen modeli sizlerde pratik şekilde yapabilirsiniz.

Nevresim takımı için seçeceğiniz dantel modeli kumaş ile aynı renk olması çok önemlidir.

Yatak odası dantel modelleri detayları ile yeni gelin odalarına çok yakışacak.

Basit havlu kenarlarına dantel oyası modellerinin kolay olanını seçebilirsiniz.

El emeği hazırlanan dantel modelleri çeyizlerinize değer katacak.

 

Beyaz Renk En Güzel ve Basit Dantel Modelleri

Çok Kolay ve Gösterişli Dantel Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Sunayla El İşleri (Youtube)

Sevgili takipçilerimiz şimdi ise yukarıda detaylarını aktardığımız dantel modellerinin yapılışını sizlere sunacağız. Yakından çekilmiş açık anlatımlı bir tarif videomuz mevcut bu yüzden hiç düşünmeden elinize malzemeleri alıp başına geçebilirsiniz. Yukarıda bahsettiğimiz gibi ağırlıklı olarak krem ve beyaz tonlar kullanıyor, anlatım videomuz da da beyaz altınbaşak elli numara ip kullanılmış. Sizler arzu ettiğiniz gibi dantel modelinize uyacak şekilde eliniz de bulunan malzemeleri kullanabilirsiniz. Oldukça basit olan modelimiz dantel örneklerinin temel taşlarından olan bir modeldir. Hızlı bir anlatım ile paylaşılan videomuzu ayarlar kısmından istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Sizde birbirinden güzel ve asil modelleri beğenip tanıtım videomuz yardımı ile uygulamaya geçebilirsiniz. Buyrun birlikte detaylı dantel örnekleri anlatımını izlemeye devam edelim kolay gelsin hanımlar.

Diğer iğne oyası modelleri, tığ oyaları, örgü modelleri, boncuk oyaları, lif modelleri içeriklerine de göz atabilirsiniz.