Hızlı İlerleyen En Güzel İğne Oyası Modelleri

Merhaba hanımlar. Sizler için hazırladığımız birbirinden güzel iğne oyası modelleri şık tasarımıyla dikkat çekmeye devam ediyor. El emeği göz nuru ile hazırlanın modelleri sizler de yaparak çeyizlerinize ekleyebilirsiniz. İşçiliği yoğun olan iğne oyası modelleri tasarımıyla sizler için sunuluyor. Çeyizlerinize çok yakışacak iğne oyası modeli çok kolay yapılması ile yeni öğrenenler hitap eden harika modelleri yapabilirsiniz. İğne oyası modellerini çiçek ve boncuk detayları ile süsleyerek en yeni iğne oyası modellerini yapabilirsiniz. Farklı model isteyen hanımlar için tasarlanmış olur iğne oyası modelleri daha önce hiç görmediğiniz kadar güzel görünüyor. Özel günlerde ve günlük kullanımda tercih edebileceğiniz iğne oyası modellerini seçerek en yeni modelleri yapabilirsiniz. Hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitecek kolay iğne oyaları özel günlerde sizlere eşlik edecek. Ağır görünen iğne oyası modellerini hamarat hanımlarım beğenisine sunuyoruz. Çıtı pıtı görünen iğne oyası modelleri ise kibar model sevenleri öneriliyor. Çok kolay yapılan modelleri seçerek yaz ayları gelmeden hazırlayabilirsiniz. En yeni çok güzel modelleri yaparak yeni gelinlere hediye edebilirsiniz. Renkli tülbent kenarına renkli tülbent içindeki renklerden iplik seçerek yapabilirsiniz. Tek renk yazma kenarına sizlerde dilerseniz sade model istiyorsanız tek renk iğne oyaları gösterişli istiyorsanız tek renk yazma kenarına en gösterişli modelleri yapabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel ve yeni iğne oyalarına detaylı şekilde göz atalım.

Renkli İğne Oyası Örnekleri

Kibar görüntüsü ile dikkat çeken iğne oyası modeli çok güzel görünmektedir. Siyah taban üzerine hazırlanan yeşil ve pembe renklerin kullanıldığı iğne oyaları şık tasarımıyla dikkat çekerken sizler de yapabilir ve en güzel modelleri sahip olabilirsiniz.

Kahverengi tonları kullanılarak hazırlanan görselde yer alan en güzel iğne oyası modeli çok sevilen modeller arasında yer alırken sizler de bu modeli yapabilirsiniz.

Kırmızı bordo renklerinin en çok yeni gelinler tarafından tercih edildiğini biliyoruz. Sizler de görselde yer alan bu tülbent kenarına yapılan en yeni iğne oyasını yapabilirsiniz.

Çıtı pıtı hazırlanan iğne oyası modeli çok güzel görünmektedir. Sadelikten yana olan hanımların tercihi olan iğne oyalarını sizler de renkli hazırlayabilirsiniz.

Yapım aşaması kolay olan iğne oyası modeli siyah tülbent kenarına renkli tercih edilerek hazırlanmıştır.

Mor börek tonlarının kullanıldığı iğne oyası modeli çok güzel görünmektedir. Sizler de bu güzel modelleri yaparak harika modelleri sahip olabilirsiniz.

Gösterişli model sever hanımlara hitap eden iğne oyası modeli en yeni modeller arasında bu güzel modelleri yaparak harika çeyizler oluşturabilirsiniz. İğne oyası modelleri çok güzel görünmektedir.

Renkli İğne Oyası Modelleri