Hızlı İlerleyen Gösterişli İğne Oyası Modeli

Sizler için özenle hazırlamış olduğumuz çok güzel iğne oyası modellerini hazırladık. Yenihobi.com  olarak herkesin hayran kalacağı oldukça şık görünüme sahip olan iğne oyalarını derledik. Çeyizlerinizi süsleyecek olan iğne oya modellerini sizler de pratik şekilde yapabilirsiniz. Gelin birlikte harika görünüme sahip iğne oyası modellerine göz atalım.

Hafif İğne Oyası Örnekleri

2013 yılında çok satan iğne oyası modelini sizler de kolaylıkla yapabilirsiniz. Çiçek detaylı iğne oya modeline sarı detayları ile süslenmiştir.

Çıtı pıtı iğne oyası modellerini naifliği seven hanımlar için bir araya getirdik. Kolaylıkla yapacağınız iğne oyalarını kolaylıkla yapabilirsiniz.

Siyah tülbent kenarına yapılan yeşil zürafa ve devamında turuncu detaylı iğne oya modeli yapılmıştır. Sizler de hemen yapmaya başlarsanız iğne oya modelini çeyizleriniz için hemen bitirebilirsiniz.

@ignemdeki_zerafet34 Instagram hesabından sizler de iğne oya sipariş vererek çeyizlerinizin arasına ekleyebilirsiniz.

Çiçek detaylı iğne oya modelini yeni gelinlere hediyelik olarak hazırlayarak verebilirsiniz. Dilerseniz tek renk tülbent ve tek renk iğne oyası yapabilirsiniz.

Sadelik seven kadınlar sizler de iğne oya modelini kolaylıkla yapabilirsiniz. Küçük kırmızı detayları iğne oya modeline hareket katmıştır.

Soft tonları iğne oya modelinde sevenlerin tercih ettiği iğne oyalarını sizler de kolay şekilde yapabilirsiniz.

Siyah rengi daha çok tercih eden hanımlar iğne oyasında daha renkli tercih ederek kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Küçük iğne oyası modelini tercih ederek maharetinizi ortaya koyabilirsiniz. İğne oya modeli öğrenmek isteyen kadınlar bu kolay modeli sizler de hızlı şekilde yapabilirsiniz.

Tülbent içindeki renklerden faydalanılarak yapılan iğne oyası modeli tülbent modelimizi çok yakışmıştır.

Motifli İğne Oyası Modeli

Tek Sırada Biten Kolay ve Gösterişli İğne Oyası Modeli Yapımı ve Anlatımı

Kaynak: Pınar İğne Oyaları (Youtube)

Sizler de videoyu izleyerek kolaylıkla iğne oya modeli yapabilirsiniz. Kolay gelsin.