İçi İçine Sığmayan Çok Renkli Tığ İşi Oya Modelleri

Kıymetli hanımlar değerli takipçiler rengarenk tülbent kenarına hazırlanmış olan tığ işi oya modeli en çok tercih edilen modellerdendir. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı tığ oyalarını yaparak harika modelleri sahip olabilirsiniz. Daha önce görmediğiniz kadar güzel olan tığ işi oya modellerini yapıp çeyizlerinize ekleyebilirsiniz. Çeyizlerde çok tercih edilen tığ oyaları el emeğinin en yoğun olarak kullanıldığı modellerdir. Sizler de tarzınız uygun hazırlayacağınız tığ oyası modellerini dilerseniz tek renk dilerseniz de rengarenk tercih edebilirsiniz. Hamarat hanımların tercihi falan gösterişli modeller ise oldukça zaman alan modeldir. Sizler de bu güzel modelleri hazırlayıp kızlarınızı oğullarınız ve hediyelikler için hazırlayacağız bu modelleri el emeğinizi ortaya koyarak tercih edebilirsiniz. Oldukça güzel görünen bu modeller başınızda adeta ahenkle dans ederken sizler de bu harika modellerin keyfini çıkaracaksınız. Hadi birlikte bu tığ işi oya modellerini detaylı şekilde inceleyelim.

Renkli Tığ İşi Oya Modelleri

Rengarenk tülbent kenarına hazırlanmış olan tülbent içindeki renklerden iplik seçilerek kaliteli şekilde hazırlanan tığ oyalarını sizler de kolaylıkla yapabilir ve en güzel modellere sahip olabilirsiniz. Çiçek ve boncuk detayları ile süslenmiş olan tığ işi oya modeli oldukça güzel görünüyor. Tarzınıza uygun hazırlayacağınız tığ oyalarını kolaylıkla yapıp bitirebilirsiniz.

Beyaz tülbent kenarına hazırlanmış olan nazarlardan koruyacak olan tığ işi oya modeli namaz örtüsü olarak tercih edilebilecek harika bir modeldir.

Çiçekli hazırlanmış olan tığ işi oya modeli kaya modeli ile birlikte hazırlanmıştır. Sizler de bu harika modellerseniz tek renk tercih ederek hazırlayabilirsiniz.

Kolay ve Yeni Tığ İşi Oya Modelleri