İçinizi Açacak Oturma Odası Salon Dekor Örnekleri

Oturma Odası Salon Dekor Örnekleri

İçinizi açacak oturma odası salon dekor örnekleri ile sizlerleyiz. Oturma odası dekorasyonu biz bayanların her alanda en çok önem verdiği şeylerden biri. Evimizin her köşesinin elbette temiz ve düzenli olmasını istiyoruz. Bunlardan en önemlisi de en çok vakit geçirdiğimiz alan olan oturma odası. Solanlarımızın hem rahat hem de düzenli olması gerekir. Düzen konusunda elbette dekorun da önemi büyük. Siz de dekor hakkında detaylı fikir edinmek istiyorsunuz bunun farkındayız. Biz de sizler için birbirinden içinizi ferahlatacak oturma odası salon dekor örnekleri derledik. Dilerseniz hep birlikte bu örneklere bir göz atalım, ne dersiniz?

Ferah Oturma Odası Salon Dekor Örnekleri

Oturma Odası Dekor Örnekleri

Gözümüzü yormayan harika bir dekor örneği ile sizlerin karşısındayız. Bu dekor örneği hem sade hem de oldukça şık. Kullanılan renkler birbiriyle uyumlu. Bej rengi berjer ve pudra rengi koltuk takımları dekoru daha da softlaştırmış. Kullanılan lambader ve bitkilerin de dekorda katkısı inanılmaz büyük. Siz de salon dekorlarınızda bu detayları kullanabilirsiniz.

Oturma Odası Dekorasyon

Koltuk takımları elbette başlı başına dekora doğrudan katkısı oluyor ama bunun yanı sıra halı, sehpa, konsol ve aynaların da etkisi oldukça büyük. Hanımlar görselde gördüğünüz salon dekor örneğine dikkatlice bakarsanız düzen konusunda da fikir sahibi olabilirsiniz. Oturma odanızı gereksiz eşyalarla doldurmak yerine az ve öz eşyalarla doldurmak sizin içinde iyi olacaktır diye düşünüyorum.

Oturma Odası Dekorasyonu

En sevdiğim oturma odası salon dekor örneklerinden biri. Bu dekor örneğimiz hem sade hem de çok tatlı. Koltuk takımları salona ayrın bir hava renk katmış. Tablo ise başlı başına dekorun havasını değiştirmiş ve oldukça doğru bir tercih. Mutlaka oturma odası salon dekorları oluştururken tablo kullanın. Bu size şiddetle tavsiyemdir. Tablolar daha hoş ve daha farklı gösterecektir.

En Etkileyici Oturma Odası Salon Dekor Örnekleri

Oturma odası blank dekor blank dekorasyon blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank