İçinizi Isıtacak 36 Farklı Tığ İşi Hırka Modelleri

İçinizi ısıtacak çok farklı tığ işi hırka modelleri ile karşınızdayız. Bu tığ işi hırka modellerine baktığınız andan itibaren içiniz sımsıcak olacak. Bu hırka modellerini daha önce bir arada görmediğinize eminiz. Bu mevsimlerin kurtarıcı parçası tığ işi hırka modellerimizi çok seveceksiniz. Farklı modeller arayanlar için bu birbirinden farklı ve güzel tığ işi hırka modellerini derledik. E haydi o zaman hep beraber bu modelleri inceleyelim, içimizi ısıtalım.

Herkesi Çatlacak Birbirinden Güzel Tığ İşi Hırka Modelleri

El işlerinde sıklıkla tercih edilen ve farklı bir tığ işi model ile karşınızdayız. Bu modele benzer modeli diğer yazılarımızda bebek battaniye örgü modelerinde görmüştük. Yine onu andıran bir model ama farklılıklar elbette mevcut. Bu etnik desenli hırkayı çok seveceksiniz.

Rengarenk renklerden vazgeçemeyenlere hitap eden bu hırka sizin şıklığınıza şıklık katacak nitelikte. Üstelik yapımı da basit. Görselden anlayacağınız şekilde çok da vakit alabilecek bir tığ işi hırka modeli değil. Ama sizleri bu güzel hırka modelini yapmaya davet ediyorum.

Siyahın üzerindeki renkli tığ işi hırkamız diyip susmak istiyorum. Efsane değil mi?

En sevilen renklerden biri ve bu havaların rengi. Renkli tığ işi hırka modellerinin zor kombinlenmesinden yakınanlar için doğru adres tam olarak yukarıdaki görsel.

Sonbahara yakışacak bir tığ işi hırka modeli.

En çok tercih edilen tığ işi hırka modelini sizin de tercih edeceğinizden eminiz.

Lacivertin yanında her rengin yakışacağı konusunda hem fikiriz. Öyleyse Haydi bu tığ işi hırka modelini denemeye.

Delikli tığ işi hırka modeli enfes…

Bu modele bayıldık. Hanımlar hiç vakit kaybetmeden bu hırkayı yapmaya başlayın deriz.

Kol detaylarının güzelliği ve farklı tarzı dikkat çekmekte gecikmiyor.

Battaniye olarak da kullanabilecek bu modeli ilk önce parça şeklinde yapıp sonra birleştiriyoruz ve ortaya can alıcı bir tığ işi hırka modeli ortaya çıkıyor.

Tarz Sahibi Hanımların Tercihi Tığ İşi Hırka Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.
Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.