İçinizi Isıtacak 36 Farklı Tığ İşi Hırka Modelleri

İçinizi ısıtacak çok farklı tığ işi hırka modelleri ile karşınızdayız. Bu tığ işi hırka modellerine baktığınız andan itibaren içiniz sımsıcak olacak. Bu hırka modellerini daha önce bir arada görmediğinize eminiz. Bu mevsimlerin kurtarıcı parçası tığ işi hırka modellerimizi çok seveceksiniz. Farklı modeller arayanlar için bu birbirinden farklı ve güzel tığ işi hırka modellerini derledik. E haydi o zaman hep beraber bu modelleri inceleyelim, içimizi ısıtalım.

Herkesi Çatlacak Birbirinden Güzel Tığ İşi Hırka Modelleri

blank

El işlerinde sıklıkla tercih edilen ve farklı bir tığ işi model ile karşınızdayız. Bu modele benzer modeli diğer yazılarımızda bebek battaniye örgü modelerinde görmüştük. Yine onu andıran bir model ama farklılıklar elbette mevcut. Bu etnik desenli hırkayı çok seveceksiniz.

blank

Rengarenk renklerden vazgeçemeyenlere hitap eden bu hırka sizin şıklığınıza şıklık katacak nitelikte. Üstelik yapımı da basit. Görselden anlayacağınız şekilde çok da vakit alabilecek bir tığ işi hırka modeli değil. Ama sizleri bu güzel hırka modelini yapmaya davet ediyorum.

blank

Siyahın üzerindeki renkli tığ işi hırkamız diyip susmak istiyorum. Efsane değil mi?

blank

En sevilen renklerden biri ve bu havaların rengi. Renkli tığ işi hırka modellerinin zor kombinlenmesinden yakınanlar için doğru adres tam olarak yukarıdaki görsel.

blank

Sonbahara yakışacak bir tığ işi hırka modeli.

blank

En çok tercih edilen tığ işi hırka modelini sizin de tercih edeceğinizden eminiz.

blank

Lacivertin yanında her rengin yakışacağı konusunda hem fikiriz. Öyleyse Haydi bu tığ işi hırka modelini denemeye.

blank

Delikli tığ işi hırka modeli enfes…

blank

Bu modele bayıldık. Hanımlar hiç vakit kaybetmeden bu hırkayı yapmaya başlayın deriz.

blank

Kol detaylarının güzelliği ve farklı tarzı dikkat çekmekte gecikmiyor.

blank blank

Battaniye olarak da kullanabilecek bu modeli ilk önce parça şeklinde yapıp sonra birleştiriyoruz ve ortaya can alıcı bir tığ işi hırka modeli ortaya çıkıyor.

Tarz Sahibi Hanımların Tercihi Tığ İşi Hırka Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

Yayınlayan

Elif Öztürk

Elif Öztürk

Elif Öztürk, Erciyes Üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Moda, dekorasyon ve hobi işleri meraklısı. Yenihobi.com'da sizler için dekorasyon ve hobi içerikleri hazırlıyor.