İçinizi Isıtacak Bebek Battaniye Örgü Modelleri

Minikleri sıcacık tutacak bebek battaniye örgü modeli ile sizlerin karşısındayız. Sizlerin de hayır diyemeyeceğinizi düşündüğümüz birbirinden şahane modelleri sizler için seçtik. Bu battaniye örgü modellerini hem siz hem de çocuğunuz çok sevecek. Hem de bu soğuk havalarda oldukça sıcak tutacaktır. Dilerseniz hep birlikte bu birbirinden güzel minikleri sıcak tutacak bebek battaniye örgü modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

2020 Yılına Özel Bebek Battaniye Örgü Modelleri

blank

Hem rengi ile muhteşem hem de modeli ile muhteşem bir battaniye örgü modeli. Bu örgü modelleri kaçmaz diyorum ben hanımlar. Çiçek detaylı battaniye örgü modeli yeni battaniye örgüleri arasında da yer alıyor. Hem de yapılışı oldukça basit. Bu kolay örgü modelini her hanımın yapabileceğine inanıyorum. Zaten elimizin altında internet gibi bir nimet var. Bu nimetten dilediğimiz şekilde de yararlanabiliyoruz. Özellikle bu örgüler hakkında videolardan izleyerek anlatımlı olarak bilgi almanız sizin için de yararlı olacaktır.

blank

Bebek battaniye örgülerinde en hoş detaylardan biri ise kurdelelerdir. Kurdele detayları battaniye örgü modellerini oldukça hoş gösterecektir. Özellikle kız çocuklarımızın örgülerine kullandığımız bu kurdeleler örgüye de ayrı bir hava katıyor. O halde sizin de tercihiniz olabilir. Görselde gördüğünüz beyaz battaniyeye pembe kurdele oldukça çok yakışmış ve hoş da durmuş. Sizin de tercihiniz olabilir ve bu battaniyelere minikler de çok bayılacak.

blank

Su yeşili, sarı ve beyaz renginin birbiri ile uyumu gerçekten göz kamaştırıyor. Bu göz kamaştırıcı uyumu siz de örgülerinizde kullanabilirsiniz. Özellikle bebek örgü modellerine bu renkler çok uyumlu olacaktır. Tığ ya da şiş ile bu örgüleri elde edebilirsiniz. Görselde gördüğünüz model tığ ile yapılmış ve gayet de şık durmuş. Sizin de tercihiniz olabilir.

En Sevilen Bebek Battaniye Örgü Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

Yayınlayan

Elif Öztürk

Elif Öztürk

Elif Öztürk, Erciyes Üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Moda, dekorasyon ve hobi işleri meraklısı. Yenihobi.com'da sizler için dekorasyon ve hobi içerikleri hazırlıyor.