İçinizi Sıcak Tutan 35 Farklı Atkı Örgü Modeli

İçinizi sıcak tutan 35 farklı atkı örgü modeli ile sizlerleyiz. Hazır mevsimi iken ve havalar soğumuşken bu atkı örgü modellerini örmeye ne dersiniz. Hanımlar şimdiden kara kış kapıya dayanmadan atkılarınızı hazır edin. Kışın en çok kullanılan ve en çok vazgeçilmeyen aksesuar elbette atkı ve bereler. Bu birbirinden şahane atkı modellerini sizler için derledik. Haydi hep beraber bu atkı örgü modellerine bir göz atalım. Ne dersiniz?

En Sevilen ve En Çok Tercih Edilen Atkı Modelleri

Görseldeki modelin hafifliğini tartışmaya gerek yoktur herhalde. Çünkü her haliyle modelin hafifliği ortada. Örgü modelinin farklılığı sizin de dikkatinizi çekti değil mi?

blank

Bere ile birleşik atkı modeli hem şık hem de çok zarif. Böyle bir yöntem çocuklarınızın için çok kullanışlı olacaktır. Bazı çocuklar bereyi sürekli çıkarır ya da sevmez ama bu atkı örgü modelinde öyle bir şey mümkün değil. İsteseler de çıkaramazlar ve bir bütün olması onları daha da sıcak tutacaktır.

blank

Atkı modelinin aynısını bere örgü modelinde de uygulamak mümkündür. Bu şekilde takım halinde örgüleriniz daha da zarif duracaktır.

blank

Bu tatlış mı tatlış örgüleri sizler de çok sevdiniz değil mi. Örgü modelinizi detaylarla farklılaştırabilirsiniz. Görselde gri düz atkı örgü modeli atkının ucuna eklenen ponpon detayı ile nasıl da hoş olmuş. Aynı renkten bere yapmak ve bunları takım haline getirmek tabii ki biz hanımların aklına gelirdi. Ve çok hoş olmuş.

blank

Siyah atkı bere örgü modeli sizce de çok hoş değil mi?

blank

Siyah atkı örgü modeli modeliyle ve rengiyle çok asil. Zaten bu renk geçmişten günümüze vazgeçilmezimiz olmaya devam ediyor.

Kışın İçinizi Sımsıcak Tutacak Birbirinden Farklı 35 Atkı Örgü Modeli

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank