İddialı Detaylarla Bellona Koltuk Takımları

Bellona Koltuk Takımları

İddialı mimari detaylarla Bellona koltuk takımları ile sizlerin karşısındayız. Mobilya markalarından en güvenilir markaları sizler için seçmeye çalışıyoruz. Bu kez de en güvenilir mobilya markası olan Bellona koltuk takımları üzerinde duracağız. Koltuklar salonlarımızın gözdesi diyebiliriz. Ne kadar rahat ve ne kadar şık olursa tercih etme olasılığımız o kadar yüksek oluyor. Sizler için ise mutlaka tercih edeceğiniz iddialı mimari detaylarla Bellona koltuk takımlarını derledik. Dilerseniz hep birlikte bu Bellona koltuk takımlarını yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Hem Rahat Hem de Şık Bellona  Koltuk Takımları

Bellona Koltuk Takımları

Mavi ve gri renginin büyük buluşması Bellona koltuk takımları ile başlamak istiyorum. Koltukların fitil detayları oldukça hoş ve modern duruyor. Koltukların indigo mavisi olup berjer modelinin gri olması da ayrıca hoş. Biz bu dekoru çok beğendik. Tabii ki koltuk takımlarının yanı sıra sehpa, halı ve perde detaylarını da atlamamak gerekir. Kullanılan hali ve sehpanın koltuk takımları ile uyumunu görüyorsunuz. Perdenin koltuk takımlarının renginde olması da ayrıca hava katmış. Biz çok beğendik. Gönül rahatlığıyla öneriyoruz.

Bellona Koltuk Takımı

Buz mavisi yine bir gri rengiyle buluşuyor. Gri rengi öyle bir renk ki yanına hangi rengi koyarsanız koyun çok yakışıyor. Sizin de çok beğeneceğiniz bu iki rengin uyumu dikkat çekici. Koltuk ayaklarındaki ahşap detayı da gözümüzden kaçmıyor elbette. Bellona markası da trend olan şeylere önem verdiğini bu görselden de anlayabilirsiniz. Kullanılan orta sehpanın da ahşap detaylı olması dekor ile ne kadar da uyum içerisinde olduğunun göstergesi.

Koltuk Takımları

Yine gri renginin yanında kullanılan bir renk uyum sağlamış koltuk takımına. Gri rengi kesinlikle aklınızda olsun ama yanında hangi rengi kullanacağınıza siz karar verin derim. İsterseniz berjer modelini gri renkte, koltuk takımını da gri renkte tercih edip halı veya perdede farklı renk kullanarak da patlatabilirsiniz. İkisi de hoş olacaktır. Ya da oturma odası dekoruna en çok yakıştırdığınız rengi gri rengin yanında da kullanabilirsiniz.

Ev Dekorasyonunuza Bellona Koltuk Takımları ile Renk Katın!

Koltuk Takımı blank Koltuk blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank