İddialı ve Şık Tığ İşi Oya Modelleri

İddialı ve şık tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. Merakla beklenen en çok sipariş alan ve sizin de siparişlerinizi arttıracak tığ oyası modellerini seçtim ve derledim. Bu modelleri hem kendiniz için hem de çeyiz bohçası için tercih edebilirsiniz. Çeyiz bohçalarının olmazsa olmazları arasında tığ işi oya modelleri de var. Bundan dolayı gerek kendimiz yapıyor, gerekse sipariş veriyoruz. Şimdi dilerseniz iddialı ve şık tığ işi oya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Birbirinden Efsane ve Güzel Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modelini tercih edebilir ve harika görünümler elde edebilirsiniz. Sizlerin de hoşuna gidecek olan bu modeli çeyiz bohçaları için başörtüsüne uygun renklerde yapabilirsiniz. Aynı zamanda görseldeki tığ işi oya modeli namaz örtüsü kenarında da çok şık duruyor.

Görseldeki tığ işi oya modelinin rengi başörtüsü desenindeki renklerle oldukça uyumlu. Sizlerin de tercihi olabilecek bu muhteşem tığ işi oya modelini eğer başörtünüz desenli ise desendeki renklerden seçerek yapabilirsiniz. Bu renklerin birbiriyle uyumuna dikkat ederek tercihler yaptığınızda ortaya muhteşem görünümler çıkacaktır. Bu hususa tığ işi oya modelini yaparken ve diğer el işlerini yaparken dikkat etmenizi öneririz.

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modelinin yapılışı çok kolay. Hemen her hanımın yapabileceği bu basit tığ oyasının yapılışı hakkında detaylı bilgiyi YouTube’dan alabilirsiniz. YouTube’dan tig.oyalarim hesabında abone olarak bu şahane tığ işi oya modelinin yapılışını öğrenebilirsiniz.

Görselde gördüğünüz muhteşem tığ işi oya modelini yaparak siparişlerinizi arttırabilirsiniz. Birçok hanım bu modelde oldukça fazla sipariş alıyor. Sizler de yaptığınız tığ işi oya modellerini sosyal medya hesaplarına yükleyerek daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz.

En Çok Sipariş Alan Yeni Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.