İğde Yaprağı Örgü Bebek Yelek Modeli Yapılışını Hemen Öğrenin

İğde Yaprağı Örgü Bebek Yeleği Yapımı

İğne yaprağı örgü desenleri ile yapılan bebek yelek modelinin anlatımına bu yazıdan ulaşabilirsiniz. Yelek yapılışı robasıyla birlikte nasıl yapıldığı gösterilmiştir. Pembe renk kullanarak çok güzel kız çocuğu yelek modeli de çıkarabilirsiniz.

İğde Yaprağı Örgü Bebek Yeleği

Örgü yeleklerde kullanılan yeni bir motifi bu yazıdan öğrenebileceksiniz. Motif deseninin ismi iğne yaprağı modelidir. Bebek yelekleri, bayan şal ve yelekleri gibi örgülerde kullanabileceğiniz motifin yapımını robasıyla birlikte öğrenebileceksiniz. 24 dakika ve 50 dakikadan oluşan 2 tane videodan oluşan anlatım eksiksiz olarak baştan sona olarak anlatılmıştır. İlk olarak örgü yelek modelinin robasını yapmayı öğrendikten sonra sonrasında yelek örneğinin tamamının yapımını izleyebilirsiniz.

İğde Yaprağı Örgü Bebek Yeleği Yapımı

Yeni hobi sitesinde sizlere nasıl örgü örülür, çeşitli örgü modelleri ve örgü örnekleri nasıl yapılır ve sevdiklerinize el işleri ve örgü örmeyi öğrenerek, onlara küçük birer hediye nasıl yaparsınız bunları göstermeye çalışıyoruz.

İğde Yaprağı Örgü Bebek Yelek Robası Yapımı

İğde Yaprağı Örgü Bebek Yelek Yapımı Tamamı

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın