İğne Oyası Çan Çiçeği Diğer Adıyla Zil Oyası Yapılışı

Zil Oyası Yapılışı

İğne oyası çan çiçeği modeli yapılışı. Diğer adıyla zil oyası modeli olan bu oyanın baştan sona kadar videolu anlatımıyla öğrenmek ister misiniz?

Tesbih ucu, havlu kenarı ve yazma kenarlarında kullanılan çan çiçeği oyasını anlatacağız. Benim görüşüme göre en çok da tesbih ucuna yakışan bir model. Tabi siz nerede kullanmak isterseniz kullanırsınız. Diğer bir adıyla zil oyası olan bu oya modelini öğrenmek isteyen olur diye sitemize yüklüyoruz. Ayrıca modelin 3D görünümünde olan anlatımını paylaşıyoruz.

 

Zil Oyası

İğne oyaları kategorisindeki anlatımlarımız her geçen gün artmaktadır. Yeni yeni oya anlatımları ile karşınıza çıkıyoruz. İnşallah paylaşmış olduğumuz oya modellerini beğeniyorsunuzdur. Son zamanlarda en çok istek alan iğne oyalarına ağırlık vermiş durumdayız. İstediğiniz model olursa anlatımını sitede seve seve paylaşabiliriz.

Oyanın yapımına 16 tane zürafa yaparak başlıyoruz. Toplamda 16 tane oluştuktan sonra ipi çekerek ayarlıyoruz. Boşta kalan ipi çekerek büzüyoruz. Düğüm olduğu için zor büzülebilir. Burada dönmemesi için dikkat etmeniz gerekiyor. Büzdükten sonra küçük küçük zürafalar oluşacak. İlk 2 3 sıra biraz zorlu geçebilir sonrasında kolay olacaktır.

İğne Oyası Çan Çiçeği Yapılışı

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.

“İğne Oyası Çan Çiçeği Diğer Adıyla Zil Oyası Yapılışı” için bir yorum

Bir cevap yazın