İğne Oyası Çeyiz Sandığı Yazma Havlu Kenarı Boncuk Oyası

Çeyiz sandığında koyulan havlu ve yazma kenarları için boncuklu iğne oyası modeli. Çeyiz işi yapanlar bu iğne oyası modelini kaçırmasınlar.

Yazma-ve-Havlu-Kenarı Boncuklu Dantel

Çeyiz sandıkları hazırlanırken ilk koyulması gerkenlerin başında başörtüleri, havlular ve lifler geliyor. Evde mutlaka lazım olacak el işlerinin başında geliyor. Lifler duşta, havlular kurulamak için, yazmalar ise başörtüsü olarak evlilik hayatında gerekli olan şeylendendir. Kızlarına veya kendileri için çeyizlik hazırlayanlar her zaman en güzel iğne oyası modelleri yapmak isterler. Parıl parıl parıldayan boncuklarla yapılan ve çiçek görünümlü oya modeli ile en güzel havlu ve yazma dantellerini yapabilirsiniz. Çok beğenilen bu modelin anlatımlı yapılışını aşağıdaki kısacık videodan izleyebilirsiniz. Bu iğne oyası model size zor geliyor diye başlamamazlık yapmayın, hiç zorluk çekmeyeceksiniz.

Yukarıdaki modellerin hepsi özenle seçilmiş çeyizlik oyalardır. Bu iğne oyası modeli öğrendikten sonra onlara da bakmanızı öneriyoruz.

İğne Oyası Yazma ve Havlu Kenarı Boncuklu Dantel Yapılışı

Bu harika iğne oyası modelini beğendiyseniz, diğer modellerimize de aşağıdan göz atabilirsiniz.

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın