İğne Oyası Çilek Modeli Yapılışı

Çilek Oyası Yapılışı

Yazmalar için iğne oyası çilek modeli yapılışı resimli anlatımıyla burada. İğne oyalarından en çok yapılan örneklerden biri de çilek oyasıdır.

İğne oyası ile en çok yapılan oyalardan bir tanesi de çilek oyası modelidir. Yazmaları süslemek için yapılan oya modelleri anlatımlarımıza çilek oyası ile devam ediyoruz. İğne oyası çilek modeli hediyelik yazmalar, çeyizlik yazmalar gibi özel yerlere yapılacak olan modellerde kullanılabilir. Yapılışı kolay iğne oyası modellerinden bir tanesi olan bu örneği resimli anlatımlı olarak sizinle paylaşıyoruz.

Sizinle iğne oyası modelleri paylaşımlarıyla birlikte oluyoruz. Gerek video gerekse de resimli anlatımlarla karşınıza çıkıyoruz. Şimdi en çok beğenilen ve tercih edilen bir örnekle karşınızdayız. Modelin yapımını aşağıdaki resimlerle göstermeye çalıştık. Eğer yapamayanlarınız olursa yorum yazdıkları taktirde videolu anlatımını da buraya ekleyeceğiz. Sizde eğer yazma oyaları arıyorsanız ve toplu yazmalar yapacaksanız çilek oyasını da bunların arasına katmanızı öneririz. Bu oya örneğini mutfak havluları gibi yerlerde de kullanabilirsiniz. Gelin şimdi çilek oyası resimlerini inceleyerek yapılışını öğrenelim.

Çilek Oyası Yapılışı

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın