İğne Oyası Dut Modeli Yapılışı

İğne Oyası Dut Modeli 2 Farklı Teknik ile Anlatımlı Yapılışı

İğne oyası dut modelinin yapılışını videolu olarak iki farklı tekniğiyle birlikte paylaşıyoruz. Kolay model arayanlar buyursunlar.

Kolay iğne oyası modelleri arayışında olan hanımlara çabucak yapılabilen bir örnek dut oyası. Hardal renginde yazmanın üstünde zarif görünen iğne oyası dut modelinin yapımını iki farklı yöntem ile paylaşıyoruz. Kolay iğne oyası yapılışı ile çok kısa sürede çeyizlik yazmalar hazırlayabilirsiniz.  Rengarenk iğneler sayfasının tasarlamış olduğu bu yazma modelini yeni hobi takipçileri için paylaşıyorum.

İğne Oyası Dut Modeli

Yazma kenarları için yüzlerce iğne oyası bulunuyor. Bunlardan bazıları boncuklu yapılıyor bazıları ise farklı motiflerde yapılıyor. Dut oyasında boncuk yapılmaktadır. Sıralı dut motifleri ile yapılan oya modeli tek sıra iğne oyası modellerindendir. İğne oyalarında da tek sıra olanlar biraz daha çok seviliyor. Yakın zamanda çok fazla iğne oyası yapmak isteyen kişiler bu modellerle yazmalar yapabilirler. Kolay iğne oyaları anlatımlarımız devam edecek olup bizi takip etmenizi rica ediyoruz.

Dut Oyalı Yazma

Merak edilen modellerden olan iğne oyası dut modeli 18 dakikalık videoyla aşağıda yer alıyor. Marifetli ellerin anlatımıyla bu iğne oyası örneğini öğrenin.

İğne Oyası Dut Modeli Yapılışı

Bu şahane iğne oyası modelini beğendiyseniz, aşağıda bulunan diğer modellere de göz atabilirsiniz.

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi, örgü ve dantel örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir