İğne oyası ile para kazanma

İğne Oyası Yaparak Evden Para Kazanıyorlar

Yanlış duymadınız, kadınlar iğne oyası yaparak evden para kazanıyorlar. Böylelikle ev bütçesine katkıda bulunuyorlar.

İĞNE OYASI YAPARAK AYDA 20 BİN TL KAZANDI HABER İÇİN TIKLA

Bir çok kadın evden iğne oyası yaparak para kazanıyor. Kimileri yaptıkları el işlerini satarak, kimileri ise Youtube kanalına anlatımlı iğne oyaları ekleyerek reklamlardan para kazanıyor. Bu işi evinde yaparak aylık 3000 – 5000 TL arası para kazanan kadınlar var. İğne oyası yapıp satanlar bu kadar kazanamasalar da Youtube reklamları ile bu rakamları kazanmak mümkün.

İğne Oyası Yaparak Nasıl Para Kazanılır?

Bunun için ilk önce sosyal medya hesaplarına ihtiyacınız var. Facebook ve Instagram gibi sosyal medya sitelerinden hesap oluşturan kadınlar burada yaptıkları iğne oyalarını paylaşarak müşterilere ulaşıyor. Takipçi kazandıktan sonra satışları artan kadınların bazıları siparişleri bile yetiştirmekte zorluk yaşıyor.

Hangi İğne Oyaları Daha Çok Satılıyor?

  • Yazmalar
  • Havlular
  • Seccadeler
  • Oda ve Salon Takımları
  • Çeyizlikler

Youtube Kanalı Üzerinden Para Kazanmak

Bunun için ilk önce Youtube kanalı açmak gerekiyor. Kanalı açtıktan sonra içerisine anlatımlı iğne oyaları paylaşmak gerekiyor. Videoları ekledikten sonra Google Adsense reklam hesabı alarak videolarda reklam gösterimine başlanıyor. Videolar izlendikçe reklam hesabında paralar birikiyor. Ödeme 200 TL ve üzerine ulaştığında her ayın 22’sinde ödeme banka hesabına yatmaktadır. Ne kadar güzel ve farklı iğne oyası modeli paylaşılırsa izlenme sayısı ve takipçi sayısı o kadar artacaktır. Unutmayın izlenme sayısı arttıkça gelirde artacaktır. Siz neden bir hesap açıp anlatımlı modeller paylaşarak para kazanmıyorsunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir