İki renkli örgü bebek süveter yapılışı

İki Farklı Renkle Örgü Bebek Yelek ve Süveter Motifleri

Şişle örülen iki renkli örgü modellerine bebek örgülerinde kullanılan yeni bir motif eklendi. Eski bir örgü modeli olan bu motifleri herkes öğrenecek.

İki renkli örgü bebek süveter ve yelek modeli

Kolay iki renkli örgü modelleriyle her zaman çok fazla ilgileniliyor. Kadınlar iki renkli örgülere daha meraklı. Çocuk örgülerine de uygun olduğundan olmalı ki iki renkli örgüler daha fazla izlenme alıyor. Soğuk kış günleri ve serin akşamlar için çocuklara örgü süveter, kazak ve yelek örmek isterseniz bu model tamda size göre. Yetişkinler içinde kullanılan bu model tek renkle de örülebiliyor. Şiş örgüsü olan iki renkli örgü motifi çocuk örgülerine çok yakışacak. Paylaşılan modelde kullanılan renkler mavi ve pembe renklerdir. Farklı renkteki bebe yün ipler ile kız çocuklarına da erkek çocuklarına da örgüler örebilirsiniz.

Cıvıl Cıvıl Bebek Örgüleri

Bebek yelek ve süveterlerinde de kullanılan iki renkli model aşağıdaki videodadır. Video anlatımı Ingılızce olsa da bir defa izleyince anlayacaksınız ne kadar kolay olduğu.

İki Farklı Renkle Yapılan Örgü Bebek Yelek Motifleri

 

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın