Sonsuzluk ve keloğlan oyası yapılışı

İki Oyanın Birleşimi Sonsuzluk ile Keloğlan İğne Oyası Modeli

İki harika oyanın birleşimiyle ortaya çıkan iğne oyası modeli. Sonsuzluk oyası ile keloğlan oyasının muhteşem birleşimi.

İğne oyasının en güzel modellerinden iki güzle modelin birleşimiyle karşınızdayız. Bu oyalardan biri sonsuzluk oyası , diğeri ise keloğlan oyası modelleridir. Yakın zamanda yeni model arayan kadınlar iki oyayı birleştirme yöntemlerini deniyor. İki farklı iğne oyasının birleşimiyle orataya özgün bir örnek çıkıyor. Orataya çıkan özgün model ile yazmalar daha farklı görünüyor. İki farklı oyanın birleşmesiyle yeni bir model olan sonsuzluk ve keloğlan oyası modelide birbirine çok uyumlu. Alta sonsuzluk oyası üstüne ise keloğlan oyası yapılarak tamamlanan iğne oyası modeli aşağıdaki resimdeki gibidir.

Sonsuzluk ve keloğlan oyası

Keloğlan oyası bir zamanların trend modellerinden bir tanesiydi. Şimdilerde de sıklıkla karşımıza çıkan sonsuzluk oyası modelinin birleşimiyle daha da güzel olmuş durumda. Yepyeni muhteşem sonsuzluk ile keloğlan oyasının birleşmesi göze hoş hitap ediyor. Kullanılan yazmalarda ben buradayım dercesine yansıyan ve kendini gösteren örnek yapımı kolay olmakla birlikte zahmetli değildir. Yeni tasarımlarla görüşmek dileğiyle.

Sonsuzluk ile Keloğlan İğne Oyası Modeli Yapılışı

 

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi, örgü ve dantel örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir