İki renkli bebek yelekleri örgü modeli yapılışı

İki Renkli Bebek Yelekleri Örgü Modeli

Bebek örgüleri olan yelek, hırka, kazak, atkı ve bere gibi örgülerde en çok kullanılan iki renkli örgü modelinin tüm detaylarına yazımızdan ulaşabilirsiniz.

İki renkli örgü modeli her örgüye de çok yakışıyor. Hele de bebek örgüleri iki renkli yapıldığı zaman insanın hoşuna çok gidiyor. Güzel güzel örgüler yapmak isteyen Anadolu kadınları için harika bir modelimiz var. Sarı ve kırmızı renklerle örülen örgü modeli iki değişik yün iplerle örülmüştür. Şişle örülen örgülerin başında iki renkli örgü tekniği geliyor. Örgü sezonu açılmışken yeni bir model öğrenmeye var mısınız? Aşağıdaki anlatımlı örgü videosu İngilizce anlatımdır..Öğrenmek isteyenler ilmeklerin nasıl atıldığını takip ederek motiflerin yapımını inceleyebilirler.

İki renkli bebek yelekleri örgü modeli

Yenidoğan bebeklerden tutunda çocuklara kadar anlatımlı modellere bebek yelekleri kategorisinden ulaşabilirsiniz. Yelek örmek dışardan bakıldığı zaman herkese zahmetli görünebilir. Yalnız yeleği örmeye başlandığından itibaren örgü örmenin ne kadar zevkli olduğunu göreceksiniz. Ortaya çıkaracağınız örgü kıyafeti görünce daha çok mutlu olacaksınız. Eğer kendi bebeğiniz varsa ona yoksa da çevrenizdekilere hediye yapmak için kıyafetler örebilirsiniz.

İki Renkli Bebek Yelekleri Örgü Modeli Yapılışı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir